Zawodnicy

Zdjęcie Imię Nazwiskosort descending Kategoria TEAM
Wojciech Adamczak M3
Wiktor Apola Pro M Tatra Ski
Tomasz Baranik M5
Maciej Bardan M3 TN Monsters
Marta Bardan W4 TN Monsters
Krzysztof Bartler M6 Grupa Towarzyska
Rafał Barycz M4
Adam Bąk SM
Szymon Bębebek Pro M Gang ABT powered by 7R
Alfred Biel M1 Gang ABT powered by 7R
Michał Biernacik M4 Tatra Ski
Wojciech Blauth M6 Grupa Towarzyska
Marcin Blauth M3 No Limit
Grzegorz Bobak M6
Jakub Bobinski M6
Monika Borkowska W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Rafał Borkowski M5
Michał Brachaczek M6 Apres Ski Team
Stefan Bryński M6 MitanSKI
Józek Brzuchacz M4
Paweł Bucki M4 Gang ABT powered by 7R
Grzegorz Budziński M4
Zofia Chmielewska W4 Grupa Towarzyska
Waldemar Chrapek M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Adam Chrapek Pro M Apres Ski Team
Adam Cieślar M3
Tomasz Cieślar M6
Jurek Czajkowski M4 Gang ABT powered by 7R
Zbigniew Czapura M3 Apres Ski Team
Aleksander Czuba SM Apres Ski Team
Beata Denis-Jastrzębska W2 Czantoria
Kasia Derwinis W4 Grupa Towarzyska
Anna Dębska W3 Gang ABT powered by 7R
Malgorzata Dobrowolska W2 No Limit
Piotr Domański M6
Jakub Domaszewicz M6
Szymon Drużba Pro M Apres Ski Team
Wojciech Drużba M4 Apres Ski Team
Katarzyna Drużba W2 Apres Ski Team
Łukasz Drużbicki M6
Piotr Dudziak M5 Tatra Ski
Waldemar Dybała M5
Adam Dyrda M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Grzegorz Dziarkowski M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Andrzej Dziedzic Pro M No Limit
Karolina Dziedzic W2 Grupa Towarzyska
Grzegorz Ejchart M4 No Limit
Antoni Fido M6 Gang ABT powered by 7R
Marek Foryś SM
Zbigniew Frączek M3
Jan Friedberg M2
Zygmunt Gackowiec MONOSKI
Wojciech Gajewski M3 No Limit
Kuba Gałaszek M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Przemek Gałuszka M6 Gang ABT powered by 7R
Bartosz Gawroński M5
Filip Gawryś M4
Szymon Gąsienica M5
Agnieszka Gąsienica Gładczan W4 Tatra Ski
Maryna Gąsienica-Daniel Pro W Tatra Ski
Maciej Gąsienica-Józkowy M6
Daniel Glanowski M4 Gang ABT powered by 7R
Bartek Godlewski M4 TN Monsters
Zbigniew Gomola M4
Joanna Góra W2
Magdalena Góra W3 Gang ABT powered by 7R
Paweł Górka M5 Gang ABT powered by 7R
Wojciech Górnicki M5 WOGO GO
Jacek Grabarz M4 Klub Wysokogórski Kraków
Piotr Grudziński M6 Gang ABT powered by 7R
Stanisław Hejmo Pro M Apres Ski Team
Łukasz Ho ly SM
Dawid Hussar M6 Czantoria
Bogusław Hussar M4 Czantoria
Sławomir Iwański M4
Piotr Jabłoński M6
Zbigniew Jachimowicz M4 Grupa Towarzyska
Paweł Jaksina M6 MitanSKI
Andrzej Jakubczyk M5 Rabin Racing Team
Marek Janiak M3
PIOTR JANUSZ M5
Łukasz Jarmuszczak Pro M Apres Ski Team
Jakub Jasinski M6 Apres Ski Team
Jarek Jastrzębski SM Czantoria
Konstanty Jonak SM Mak Dom
Jacek Jonak M4 Mak Dom
Mateusz Jurczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Alan Kacica M6 Apres Ski Team
Andrzej Kaczmarczyk M2 Tatra Ski
Łukasz Kaczmarski M6
Agata Kalemba W4 Gang ABT powered by 7R
Aleksander Kaleta M4
Mariusz Kamiński M4 Gang ABT powered by 7R
Krzysztof Kania M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Łukasz Karlak M5
Stanisław Kastory M6 Grupa Towarzyska
Krzysiek Kaźmierczak M5 TN Monsters
Dorian Ketz SM watacha
Dariusz Kędzior SM PolskiMed&Banana Racing Team
Tomasz Kępa M6 Apres Ski Team
Anastasiia Kharchenko W4
Jaroslaw Kierkowski M4 TN Monsters
Karolina Klimek W3 Tatra Ski
Jacek Kłosiński M5
Magdalena Kłusak Pro W Tatra Ski
Jerzy Kocko M4
Jan Kołodziejczyk M6
Maciej Komorowski M5 Gang ABT powered by 7R
Alicja Kondej SW Grupa Towarzyska
Szymon Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Jakub Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Paweł Korycki M5
Michał Kosmala M5
Katarzyna Kowalska W2 Gang ABT powered by 7R
Bartłomiej Kowalski M3 Grupa Towarzyska
Mariusz Kozak SM
Mateusz Kozyra M6 Monarchia Mięsna
Adam Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Kamil Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Witold Król SM
Tomasz Krzymień M3 TN Monsters
Maja Krzyżanowska W4
Andrzej Kubalak M5
Helena Kubasiewicz Pro W Mak Dom
Stanisław Kubasiewicz M6 Mak Dom
Katarzyna Kubik-Gawrońska W3
Mieszko Kuczański M6 Apres Ski Team
Maksymilian Kuhnke M6 Grupa Towarzyska
Daniel Kujawiak M6 HSKI
Grzegorz Kurek M5 Gang ABT powered by 7R
Tomasz Kustra SM PolskiMed&Banana Racing Team
Maciej Kuś SM Apres Ski Team
Anna Kwiatkowska W2 TN Monsters
Ryszard Kwiecień M2 Czantoria
Waldemar Lalik M4 Apres Ski Team
Piotr Lamers M3
Michał Latusek M6 Gang ABT powered by 7R
Maria Leonowicz W4 Apres Ski Team
Szczepan Ligocki SM PolskiMed&Banana Racing Team
Maja Lindner W4 HSKI
Łukasz Lipiński SM
Oksana Lubowiecka W2 Gang ABT powered by 7R
Tomasz Lubowiecki M4 Gang ABT powered by 7R
Katarzyna Luterek W3 PolskiMed&Banana Racing Team
Dawid Łatka SM Monarchia Mięsna
Luiza Łodzińska W3 Gang ABT powered by 7R
Michał Maciejewski M6 Grupa Towarzyska
Julia Maczugowska W4
Paweł Madler M4 Mak Dom
Grzegorz Majcher M5 Gang ABT powered by 7R
Michał Makowski M6 MitanSKI
Jacek Malicki M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Wiesław Małysa M3 Gang ABT powered by 7R
Dariusz Małysa M6 Gang ABT powered by 7R
Damian Marek M6
Jakub Matulka M6 Apres Ski Team
Marek Mazur M6 Gang ABT powered by 7R
Katarzyna Migdał W4
Piotr Misiorek M6 AZS UM LUBLIN
Tomasz Miśniakiewicz M4 MitanSKI
Hanna Miśniakiewicz Pro W MitanSKI
Szymon Mitan M6 MitanSKI
Mateusz Mniszak M6
Krzysztof Mocek M5
Piotr Mojżesz M6 Apres Ski Team
Bartosz Mrozek MONOSKI
Magdalena Namysłowska W2 No Limit
Karol Nieczaj M5 Gang ABT powered by 7R
Michał Niedbała M6
Piotr Niedbała M4
Magdalena Niewiadoma W4 Gang ABT powered by 7R
Roman Nowak M4
Andrzej Nowotnik M4
Piotr Obidzinski M5
Bartosz Ochman M6 MitanSKI
Rafał Ornatkiewicz M3
Michał Ostojski M6 Grupa Towarzyska
Dawid Owsianka SM
Adam Pacuski M4
Piotr Palichleb M6 Mak Dom
Krzysztof Palichleb M3 Gang ABT powered by 7R
Mikołaj Pańka M5
Maciej Piasecki M6
Pawel Pietak M5
Jakub Pisarek M6 Gang ABT powered by 7R
Jaroslaw Plewa M4
Krzysztof Plewa M6 ATklub fitness & beauty
Aleksandra Pluta Pro W Apres Ski Team
Artur Pluta M4
Peter P. Poneta M3
Anna Potępa W2
Łukasz Potępa M4
Marta Powolny W4 Gang ABT powered by 7R
Tomasz Prange-Barczyński M4
Michał Prądzyński M3 TN Monsters
Zbigniew Probulski M2 Tatra Ski
Piotr Przepiórski SM watacha
Tomasz Przybysławski M5
Jacek Pyrek M3
Bartłomiej Pytel M4
Pawel Rabinski M5 Rabin Racing Team
Bartłomiej Rabiński M5 Rabin Racing Team
Łukasz Rajzer M6 Apres Ski Team
Mateusz Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Michał Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Zofia Ruminska W1 Gang ABT powered by 7R
Marcin Ryczkowski M5 TN Monsters
Stanislaw Rymar M1 TN Monsters
Dariusz Ryskala M4 Tatra Ski
Paweł Sarek SM
Igor Sikorski MONOSKI No Limit
Nina Sitek-Szywała W3
Piotr Skawski SM Monarchia Mięsna
Jakub Skowron M6
Maciej Slezak M3
Michał Słowioczek M6
Marek Smetana M2 No Limit
Witold Smętek M3 TN Monsters
Mariusz Smolik M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Katarzyna Smolik W1 PolskiMed&Banana Racing Team
Marcin Smolik M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Adam Smolik Pro M Apres Ski Team
Paweł Snoch SM
Michał Sobczak M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Sobczak M6 Apres Ski Team
Marcin Sobczak M6 Apres Ski Team
Dariusz Sobczak MONOSKI Apres Ski Team
Małgorzata Sobolska W1 Tatra Ski
Aleksandra Solinska W4 Grupa Towarzyska
Zbigniew Sołek M5
Bartłomiej Sowa M6
Jacek Sroczyński M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Stanisz SM Gang ABT powered by 7R
Łukasz Starowicz SM
Paweł Starzyk M6 Tatra Ski
Ksawery Stojak SM Grupa Towarzyska
Jakub Stryjewski M6 Gang ABT powered by 7R
Michał Sumiński M4 m&r reacing team
Krzysztof Szafirowski M4
Antoni Szczepanik Pro M Apres Ski Team
Mateusz Szczurek M5
Max Szeszko M6 Tatra Ski
Jakub Szopa M6
Wojciech Szopa M4
Paweł SZUMILAS M5 Rabin Racing Team
Jakub Szwedzik M5
Bogdan Szymański M3 Gang ABT powered by 7R
Wojciech Ślusarczyk M5 HSKI
Agata Tańczak-Sięka W3
Adam Tatarek M5
Małgorzata Tlałka-Długosz W1 Gang ABT powered by 7R
Marta Tomczyk W2
Justyna Tomczyk W4
Jakub Toporowski Pro M MitanSKI
Kasia Trautman W4 Grupa Towarzyska
Tobiasz Troszok M6
Bartłomiej Trzebunia M6 HSKI
Błażej Tylka-Suleja M5 Strama Team
Kacper Warykiewicz M6 ATklub fitness & beauty
Maciek Wawrzonkiewicz M4 Gang ABT powered by 7R
Bartlomiej Wądrzyk M5
Katarzyna Wąsek Pro W Apres Ski Team
Grzegorz Wejner M4
Krzysztof Wierbilis M3 Gang ABT powered by 7R
Sławomir Wiercioch M6
Katarzyna Wisławska W4 Gang ABT powered by 7R
Mirosław Witoń M3 Monarchia Mięsna
Paweł Włoch M4
Marcin Wojciech M5 Czantoria
Katarzyna Wojcieszyn W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Wojcieszyn M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Weronika Wołczańska W4 Gang ABT powered by 7R
Paweł Worek M5 Czantoria
Jarek Woźniak M6 Gang ABT powered by 7R
Aleksander Wójciak M4
Maciej Wójtowicz M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Anna Wróbel W4
Krzysztof Wsół M3 MitanSKI
Jan Wydro M6 Mak Dom
Kuba Wyporek M6 Gang ABT powered by 7R
Kamil Zagdanski SM
Wojciech Zagórski M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Zając M5
Mateusz Zapotoczny SM
Szymon Zgorzelski M4
Szymon Zgorzelski M4
Beata Zuba W2 Gang ABT powered by 7R
Robert Zubek M4 PolskiMed&Banana Racing Team