Zawodnicy

Zdjęcie Imię Nazwisko Kategoria TEAM
Wojciech Adamczak M4
Maciej Adamczyk M6 MitanSki
Aleksander Adler M6
Michał Basiura M6 Janusze Stoku
Krzysztof Batolik M4 Platinium Girls and Boys
Jan Beaupre M6
Mirek Biedroń M5
Alfred Biel M1 Gang ABT powered by 7R
Weronika Biela SW MitanSki
Michał Biernacik M4 Misza Speed Team Vola
Krzysztof Birlet M5
Marcin Blauth M3 No Limit
Marcin Bocian SM LaOla Team
Kamil Bodzioch M6 Misza Speed Team Vola
Witold Bojar M4
Wit Bojar M6 Potwory
Michał Brachaczek M6
Józef Brzuchacz M4 Race+ HOOLIGANS
Paweł Bucki M4 Misza Speed Team Vola
Grzegorz Budziński M4
Piotr Bujak M6 Race+ HOOLIGANS
Dominik Bujok SM
Michal Butscher M5 Race4fun
Anna Bytnar W4 KN YETI
Marek Błaszkowski M5
Artur Cąkała M4 MAK DOM
Konrad Chachuła M6
Zofia Chmielewska W4 Grupa Towarzyska
Hanna Chmielewska Majlert W4 Potwory
Daniel Cholewa M5
Mateusz Chromiec SM Gang ABT powered by 7R
Adam Cieślar M3
Tomasz Cieślar M6
Jurek Czajkowski M5 Gang ABT powered by 7R
Jolanta Czechowicz W2
Szymon Dawidów M6 Apres-Ski Team
Andrzej Dębski M4
Jan Dembiński M6 Grupa Towarzyska
Krystian Demitraszek SM Misza Speed Team Vola
Ewa Derwinis W2 MitanSki
Szymon Drużba Pro M Apres-Ski Team
Dariusz Duda M5 Misza Speed Team Vola
Piotr Dudziak M5 Misza Speed Team Vola
Mateusz Dyduch M6 Apres-Ski Team
Beata Karolina Dziedzic W2 Grupa Towarzyska
Stanisław Dziedzic M3
Andrzej Dziedzic Pro M No Limit
Tadeusz Dziubek M2 Misza Speed Team Vola
Antoni Fido M6 Gang ABT powered by 7R
Zbigniew Frączek M3 Gang ABT powered by 7R
Piotr Frelek M3 Grupa Towarzyska
Jan Friedberg M2
Adrianna Fryc W4 Janusze Stoku
Zygmunt Gackowiec Mono-Ski
Wojciech Gajewski M3 No Limit
Mateusz Garniewicz M6 MitanSki
Szymon Gąsienica M5
karolina Gaweł Jurczyk W4 Gang ABT powered by 7R
Bartosz Gawroński M5
Zbigniew Gomola M4
Andrzej Gomulinski M2 MitanSki
Paweł Górka M5
Edmund Górny M2 Hurtap
Bartosz Hamera M5 Golden Boys
Szymon Harasimowicz SM STOK
Stanisław Hejmo Pro M Apres-Ski Team
Jerzy Herzyk M3
Łukasz Hoły SM Misza Speed Team Vola
Sławomir Iwański M4
Katarzyna Iwińska W4 Grupa Towarzyska
Paweł Jaksina M6 MitanSki
Jakub Jasinski M6 Apres-Ski Team
Maciej Jaszczura M4 Potwory
Sławomir Jędrzejko Mono-Ski Gang ABT powered by 7R
Konstanty Jonak SM LaOla Team
Jacek Jonak M4 LaOla Team
Mateusz Jurczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Łukasz Kaczmarski M6 Misza Speed Team Vola
Ignacy Kamiński M6 LaOla Team
Krzysztof Kania M6 Banana Racing Team
Kamil Kapitański M6
Łukasz Karlak M5 Dream Team
Stanisław Karnkowski M6 Grupa Towarzyska
Krzysztof Karolak SM Race4fun
Darek Kedzior SM
Tomasz Kępa M6 Race+ HOOLIGANS
Anastasiia Kharchenko W4
Jarosław Kierkowski M5 Towarzystwo Narciarskie
Łukasz Kiniewicz M5 Platinium Girls and Boys
Zbigniew Klich M3 Race4fun
Przemysław Klimczak M2
Karolina Klimek W3 Misza Speed Team Vola
Szymon Klimza Mono-Ski
Hubert Knurowski M6 Tatra Ski Team
Jerzy Kocko M4
Maciej Komorowski M5 Golden Boys
Karol Komorowski M5 Golden Boys
Alicja Kondej SW Grupa Towarzyska
Kuba Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Szymon Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Paweł Korycki M5
Malgorzata Kotanska W1 MAK DOM
Tomasz Kowalczyk SM LaOla Team
Aleksandra Kowalik W4 Banana Racing Team
Paweł Kowalski M5
Bartłomiej Kowalski M3 MAK DOM
Adam Kowalski M6 MAK DOM
Pavel Krasula M3
Kamil Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Aleksandra Krawczyk W4 Gang ABT powered by 7R
Bartlomiej Krawiecki SM Gang ABT powered by 7R
Agnieszka Krężlik W4
Aleksandra Król SW No Limit
Nina Król W4 Grupa Towarzyska
Waldemar Kroll M5 DH TEAM WROCŁAW
Dawid Kronenberger M6 AZS PK
Tomasz Krzymień M3 Towarzystwo Narciarskie
Rafał Kubala M4
Helena Kubasiewicz Pro W MAK DOM
Stanisław Kubasiewicz M6 MAK DOM
Mieszko Kuczański M6 Apres-Ski Team
Maksymilian Kuhnke M6 Grupa Towarzyska
Bartosz Kujawski M6
Michał Kurzeja M4
Tomasz Kustra SM Banana Racing Team
Ryszard Kwaśniewski M3
Anna Kwiatkowska W2 Towarzystwo Narciarskie
Mateusz Kwiatkowski M6 Equipe
Maciej Kwiatkowski M3 Equipe
Oskar Kwiatkowski SM Janusze Stoku
Ryszard Kwiecień M2 Hurtap
Roman Kwik M3 Hurtap
Arkadiusz Kyrcz M4
Michał Kłusak Pro M Gang ABT powered by 7R
Miłosz Lachowicz M6 Potwory
Waldek Lalik M4 Race4fun
Piotr Lamers M3
Marcin Laskowski SM
Maria Leonowicz Pro W KN YETI
Agnieszka Leonowicz W1 KN YETI
Kasper Leonowicz Pro M KN YETI
Mateusz Ligocki SM
Szczepan Ligocki SM
Oksana Lubowiecka W2 Gang ABT powered by 7R
Tomek Lubowiecki M4 Gang ABT powered by 7R
Katarzyna Luterek W3 Race4fun
Radosław Maćkowiak M5
Jędrzej Madler M6 Grupa Towarzyska
Paweł Madler M4 MAK DOM
Franek Madler M6 Grupa Towarzyska
Michał Makowski M6 MitanSki
Ksawery Malczewski M5
Rafal Malczewski M5 Misza Speed Team Vola
Jacek Malicki M3 Hurtap
Agnieszka Marczak W4 LaOla Team
Malgorzata Marczak W1 Towarzystwo Narciarskie
Ludwika Marczułajtis W1 Misza Speed Team Vola
Stefan MAREK M1 Hurtap
Tomasz Marzec M3 Grupa Towarzyska
Filip Matejak M6 Gang ABT powered by 7R
Agnieszka Matuszyk W2 Platinium Girls and Boys
Krzysztof Małkowski M6 LaOla Team
Wiesław Małysa M3 Gang ABT powered by 7R
Daniel Michacz SM
Leon Michalski M6 Grupa Towarzyska
Edward Mika M2 Hurtap
Andrzej Milewski M3 Equipe
Karolina Miodek W3
Katarzyna Mirek Pro W Race+ HOOLIGANS
Hanna Miśniakiewicz Pro W KN YETI
Tomasz Miśniakiewicz M4 KN YETI
Szymon Mitan M6 MitanSki
Juliusz Mitan Pro M MitanSki
Włodzimierz Mołdysz M4 Hurtap
Bartosz Mrozek Mono-Ski No Limit
Magdalena Namysłowska W2 MAK DOM
Wiktor Napióra M3 Hurtap
Magdalena Niewiadoma W4 Gang ABT powered by 7R
Dariusz Niklas M5
Paweł Nowacki M3 17 Pułk Śmigłowców Bojowych
Albert Nowosad M6 Grupa Towarzyska
Andrzej Nowotnik M4
Piotr Obidzinski M5 Platinium Girls and Boys
Bartek Ochman M6 MitanSki
Hubert Oleś M6
Paweł Oleś M4
Michał Ostojski M6 Grupa Towarzyska
Katarzyna Ostrowska W4 No Limit
Adam Pacuski M4
Tomasz Pająk Pro M Apres-Ski Team
Marta Pakula-Boryczka W3
Piotr Palichleb M6
Oliwia Pawlikowska SW Janusze Stoku
Adam Pałka M6
Aleksander Pęszko M6 Potwory
Marcin Pęszko M4 Potwory
Józef Peter M4
Maciej Piasecki M6 Race+ HOOLIGANS
Anna Piaszczyńska W4 Hurtap
Leszek Pilch M5 Race+ HOOLIGANS
Jakub Pisarek M6 Gang ABT powered by 7R
Krzysztof Plewa M6 Platinium Girls and Boys
Peter Pawel Poneta M3 Misza Speed Team Vola
Łukasz Potępa M4 Hurtap
Anna Potępa W2 Hurtap
Michał Prądzyński M3 Towarzystwo Narciarskie
Zbigniew Probulski M2 Hurtap
Karolina Pronczuk W4 Grupa Towarzyska
Piotr Przepiórski SM
Tomasz Przybysławski M5 DH TEAM WROCŁAW
Jarosław Pułtorak M3 NADECHY.PL
Bartłomiej Pytel M4 Banana Racing Team
Rafał Płonka M4
Wojciech Płoskonka M4
Bartłomiej Rabiński M5 Race4fun
Łukasz Rajzer M6 Janusze Stoku
Alicja Rawska SW Race+ HOOLIGANS
Tomasz Rewerelli M3 Grupa Towarzyska
Michał Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Mateusz Rewerelli Pro M Grupa Towarzyska
Filip Robotycki M4
Zofia Ruminska W1 Gang ABT powered by 7R
Marcin Ryczkowski M5 Potwory
Dariusz Ryskala M4 Ryskalski
Igor Sikorski Mono-Ski Golden Boys
Agnieszka Sitek W3 Golden Boys
Stanisław Skory M2
Marek Smetana M3 Gang ABT powered by 7R
Witold Smętek M3 Misza Speed Team Vola
Adam Smolik Pro M Apres-Ski Team
Michał Sobczak M6 Hurtap
Dariusz Sobczak Mono-Ski Apres-Ski Team
Michał Sobczak M6 Apres-Ski Team
Małgorzata Sobolska W1 Hurtap
Michał Sobota M6 MitanSki
Aleksandra Solińska W4 Grupa Towarzyska
Jacek Sroczyński M3 Hurtap
Jan Stańco M4 Banana Racing Team
Michał Stanisz SM Gang ABT powered by 7R
Paweł Starzyk Pro M LaOla Team
Piotr Stolarczyk M6
Jimmy Stryjewski M6 Gang ABT powered by 7R
Adam Stworzyjanek M4
Marcin Sujecki SM
Agnieszka Surzyn-Potepa W3 Hurtap
Piotrek Swierczek M6 Gang ABT powered by 7R
Krzysztof Szafirowski M4
Monika Szafran W2 Race4fun
Kajetan Szafran M6 Race4fun
Antoni Szczepanik Pro M Golden Boys
Małgorzata Szczerbińska-Madler W2 MAK DOM
Maciej Szczurek M5 Szczurki&Co
Mateusz Szczurek M5 Szczurki&Co
Michal Szczurek M4 Szczurki&Co
Cezary Szeszko M4
Jacek Szuba M6
Paweł Szumilas M5 Race4fun
Zbigniew Szymańczyk SM Grupa Towarzyska
Bogusław Szymański M3 Gang ABT powered by 7R
Piotr Słowik M3 Gang ABT powered by 7R
Agata Tańczak-Sięka W3 STOK
Małgorzata Tlałka-Długosz W1 No Limit
Mariusz Tomasik M4
Justyna Tomczyk W4
Diego Traver Larraz M6 Janusze Stoku
Tobiasz Troszok M6 Race+ HOOLIGANS
Krzysztof Trzop M3
Kacper Urban M6
Bartlomiej Wądrzyk M5 MitanSki
Tomasz Waller M4
Maciek Wawrzonkiewicz M4 Janusze Stoku
GRZEGORZ WEJNER M4
Katarzyna Wisławska W4 Gang ABT powered by 7R
mirosław Witoń M3
Aleksander Wójciak M4
Michał Wojcieszyn M3 Banana Racing Team
Katarzyna Wojcieszyn W4 Banana Racing Team
Paweł Worek M5 Gibiec Team
Michał Woźniak M6 Gang ABT powered by 7R
Jarosław Woźniak M6 Gang ABT powered by 7R
Weronika Wołczańska W4 Gang ABT powered by 7R
Anna Wróbel W4 Janusze Stoku
Krzysztof Wsół M3 MitanSki
Agnieszka Wusatowska W1 KN YETI
Kuba Wyporek M6 Gang ABT powered by 7R
Pawel Zaborowski M4 Golden Boys
wojciech zagórski M6 Banana Racing Team
Piotr Zając M3
Julia Zasacka W4 Potwory
Zuzanna Zasacka W4 Potwory
Zofia Zdort Pro W Grupa Towarzyska
Paweł Zgoda M5 Race4fun
Krzysztof Zięba M6 Race+ HOOLIGANS
Robert Zubek M4 Hurtap
Kazimierz Zubek M1 Hurtap
Andrzej Zubek M6 Misza Speed Team Vola
Mateusz Żuchowski M6
Ludwik Żukowski M2 Golden Boys
Luiza Łodzińska W3 Gang ABT powered by 7R