Klasyfikacja generalna

M-ce kat. Kat. Nr st. Zawodnik Czas
1 Pro W 45 Maryna Gąsienica-Daniel 01:48,78
1 Pro M 235 Adam Chrapek 01:52,79
1 W4 49 Agnieszka Gąsienica Gładczan 01:52,95
2 Pro W 35 Katarzyna Wąsek 01:53,59
2 Pro M 233 Andrzej Dziedzic 01:54,05
3 Pro M 241 Szymon Bębebek 01:55,25
4 Pro M 249 Antoni Szczepanik 01:55,39
5 Pro M 243 Łukasz Jarmuszczak 01:55,97
1 M6 267 Szymon Mitan 01:56,76
2 M6 255 Michał Makowski 01:59,02
6 Pro M 239 Wiktor Apola 01:59,28
3 M6 287 Alan Kacica 01:59,62
1 M5 199 Grzegorz Majcher 01:59,91
1 M4 157 Robert Zubek 01:59,95
2 M5 193 Grzegorz Kurek 02:00,37
4 M6 279 Adam Krawczyk 02:00,46
5 M6 261 Paweł Jaksina 02:00,62
3 Pro W 41 Hanna Miśniakiewicz 02:00,66
7 Pro M 245 Szymon Drużba 02:00,98
8 Pro M 231 Jakub Toporowski 02:01,12
4 Pro W 37 Helena Kubasiewicz 02:01,15
1 W3 29 Karolina Klimek 02:01,52
9 Pro M 237 Stanisław Hejmo 02:01,87
3 M5 205 Maciej Komorowski 02:01,92
2 M4 147 Tomasz Lubowiecki 02:01,95
5 Pro W 43 Aleksandra  Pluta 02:02,30
6 M6 295 Marcin Smolik 02:02,79
3 M4 149 Waldemar Lalik 02:03,02
7 M6 259 Mieszko Kuczański 02:03,06
8 M6 285 Stanisław Kastory 02:04,06
9 M6 313 Jakub Jasinski 02:04,17
4 M5 203 Bartlomiej Wądrzyk 02:04,46
5 M5 209 Szymon Gąsienica 02:04,59
6 M5 195 Bartosz Gawroński 02:04,91
10 M6 277 Mateusz Rewerelli 02:05,19
11 M6 304 Dariusz Małysa 02:05,84
1 M3 125 Wojciech  Gajewski 02:06,75
7 M5 197 Kuba Gałaszek 02:06,99
2 M3 115 Jacek Sroczyński 02:07,00
2 W3 31 Magdalena Góra 02:07,24
3 M3 109 Krzysztof Wsół 02:07,83
12 M6 280 Tobiasz Troszok 02:09,13
8 M5 191 Piotr Dudziak 02:09,20
1 W1 7 Małgorzata Tlałka-Długosz 02:09,25
4 M4 153 Paweł  Bucki 02:09,32
5 M4 143 Bartłomiej Pytel 02:09,81
13 M6 269 Jakub Korpanty 02:09,85
6 M4 151 Tomasz Miśniakiewicz 02:10,06
14 M6 281 Jakub Stryjewski 02:10,25
15 M6 275 Stanisław Kubasiewicz 02:10,53
9 M5 189 Paweł  Górka 02:10,91
10 M5 213 Paweł Worek 02:11,92
2 W4 47 Kasia Derwinis 02:12,38
4 M3 111 Tomasz Krzymień 02:12,39
5 M3 127 Piotr Lamers 02:12,56
1 M2 103 Marek Smetana 02:12,58
16 M6 300 Stefan Bryński 02:12,67
3 W4 57 Zofia Chmielewska 02:12,70
17 M6 315 Jakub Bobinski 02:12,87
11 M5 207 Bartłomiej Rabiński 02:13,68
18 M6 311 Mateusz Jurczyk 02:13,73
12 M5 211 Maciej  Wójtowicz 02:13,79
19 M6 268 Antoni Fido 02:14,01
4 W4 62 Katarzyna Wisławska 02:14,12
6 M3 123 Marcin Blauth 02:14,49
7 M3 121 Bartłomiej Kowalski 02:15,17
5 W4 48 Kasia Trautman 02:15,37
13 M5 215 Krzysiek Kaźmierczak 02:15,49
7 M4 161 Jacek Jonak 02:15,52
8 M3 119 Michał Prądzyński 02:15,72
6 W4 50 Weronika Wołczańska 02:15,86
20 M6 293 Jakub Pisarek 02:15,94
8 M4 174 Bogusław Hussar 02:16,07
9 M3 117 Wiesław Małysa 02:16,08
21 M6 306 Krzysztof Plewa 02:16,33
3 W3 25 Katarzyna Luterek 02:16,52
22 M6 303 Maksymilian Kuhnke 02:16,72
23 M6 253 Max Szeszko 02:16,88
24 M6 296 Wojciech Blauth 02:17,29
7 W4 51 Magdalena Niewiadoma 02:17,36
4 W3 27 Luiza Łodzińska 02:17,79
14 M5 194 Piotr Obidzinski 02:17,93
25 M6 278 Marcin Sobczak 02:18,04
8 W4 59 Katarzyna Wojcieszyn 02:18,16
9 M4 154 Grzegorz Dziarkowski 02:18,29
1 W2 13 Malgorzata Dobrowolska 02:18,48
5 W3 26 Agata Tańczak-Sięka 02:18,70
26 M6 273 Michał Maciejewski 02:18,70
9 W4 52 Justyna Tomczyk 02:18,79
10 M4 163 Jaroslaw Kierkowski 02:18,86
27 M6 286 Sławomir  Wiercioch 02:19,09
15 M5 192 Karol Nieczaj 02:19,18
11 M4 155 Maciek Wawrzonkiewicz 02:19,28
28 M6 284 Michał Sobczak 02:19,74
29 M6 308 Michał Sobczak 02:20,04
10 M3 124 Zbigniew Czapura 02:20,05
2 W2 11 Oksana Lubowiecka 02:20,51
16 M5 216 Marcin Wojciech 02:21,15
12 M4 142 Roman Nowak 02:21,37
11 M3 126 Adam Dyrda 02:23,08
17 M5 201 Mateusz Szczurek 02:23,10
18 M5 217 Marcin Ryczkowski 02:23,44
10 W4 55 Marta Powolny 02:23,47
2 W1 9 Katarzyna Smolik 02:23,54
30 M6 292 Szymon Korpanty 02:23,58
3 W1 10 Zofia Ruminska 02:24,19
3 W2 17 Karolina Dziedzic 02:24,47
11 W4 56 Julia Maczugowska 02:25,26
31 M6 297 Piotr Grudziński 02:25,29
2 M2 107 Andrzej Kaczmarczyk 02:25,53
19 M5 218 Wojciech Ślusarczyk 02:25,56
12 M3 128 Jacek Pyrek 02:25,59
13 M3 116 Witold Smętek 02:25,86
4 W2 14 Marta Tomczyk 02:25,95
13 M4 158 Józek Brzuchacz 02:26,02
32 M6 260 Michał Ostojski 02:26,06
33 M6 298 Michał Niedbała 02:26,14
12 W4 61 Marta Bardan 02:26,26
5 W2 15 Beata Zuba 02:27,55
6 W2 12 Katarzyna Drużba 02:27,79
14 M4 146 Paweł Madler 02:28,16
20 M5 223 Pawel Rabinski 02:28,33
14 M3 110 Michał Wojcieszyn 02:28,60
21 M5 206 Paweł Korycki 02:28,63
15 M3 129 Krzysztof Palichleb 02:29,26
15 M4 166 Daniel Glanowski 02:29,31
16 M4 171 Grzegorz Budziński 02:29,96
17 M4 164 Krzysztof Szafirowski 02:30,38
1 MONOSKI 2 Igor Sikorski 02:30,43
18 M4 169 Piotr Niedbała 02:30,56
19 M4 178 Michał  Biernacik 02:30,65
16 M3 114 Maciej Bardan 02:30,87
17 M3 131 Adam Cieślar 02:31,26
18 M3 134 Jacek Malicki 02:32,11
34 M6 282 Bartłomiej  Trzebunia 02:32,35
20 M4 152 Łukasz Potępa 02:33,08
3 M2 105 Zbigniew Probulski 02:33,94
13 W4 64 Anastasiia Kharchenko 02:34,22
35 M6 262 Michał Słowioczek 02:34,47
36 M6 258 Mateusz  Mniszak 02:34,54
21 M4 180 Paweł Włoch 02:35,43
37 M6 272 Daniel Kujawiak 02:35,78
14 W4 54 Agata Kalemba 02:36,30
22 M4 179 Bartek Godlewski 02:36,82
23 M4 173 Wojciech Szopa 02:37,24
1 M1 99 Alfred Biel 02:37,26
24 M4 168 Sławomir  Iwański 02:37,26
38 M6 264 Piotr Mojżesz 02:37,73
39 M6 312 Łukasz  Kaczmarski 02:38,33
15 W4 58 Maja Lindner 02:38,38
25 M4 177 Artur Pluta 02:38,47
22 M5 202 Łukasz  Karlak 02:39,06
16 W4 60 Katarzyna Migdał 02:39,87
4 W1 8 Małgorzata Sobolska 02:41,61
7 W2 20 Katarzyna Kowalska 02:41,96
23 M5 221 Pawel Pietak 02:42,22
26 M4 160 Aleksander Wójciak 02:42,56
24 M5 222 Tomasz Przybysławski 02:43,11
25 M5 208 Wojciech Górnicki 02:45,54
26 M5 220 Waldemar Dybała 02:45,60
19 M3 122 Peter P. Poneta 02:46,87
27 M4 150 Szymon Zgorzelski 02:47,50
1 SM 81 Dariusz Kędzior 02:48,12
8 W2 18 Anna Kwiatkowska 02:48,42
6 W3 30 Katarzyna Kubik-Gawrońska 02:48,71
28 M4 144 Adam Pacuski 02:51,41
9 W2 22 Anna Potępa 02:52,34
29 M4 156 Rafał Barycz 02:52,60
30 M4 175 Jaroslaw Plewa 02:53,57
31 M4 181 Grzegorz Wejner 02:53,99
2 SM 90 Aleksander Czuba 02:54,36
3 SM 82 Tomasz Kustra 02:54,85
4 SM 91 Szczepan Ligocki 02:57,02
2 MONOSKI 3 Bartosz Mrozek 02:57,40
27 M5 198 Zbigniew Sołek 03:03,54
28 M5 190 Michał  Kosmala 03:06,67
32 M4 167 Tomasz Prange-Barczyński 03:07,55
5 SM 87 Konstanty Jonak 03:08,82
6 SM 73 Mariusz Kozak 03:13,55
7 SM 86 Mateusz Zapotoczny 03:16,33
1 SW 69 Alicja Kondej 03:18,53
33 M4 148 Andrzej Nowotnik 03:20,71
8 SM 83 Paweł Sarek 03:24,38
10 W2 19 Joanna Góra 03:28,21
34 M4 165 Filip Gawryś 03:32,16
9 SM 89 Kamil Zagdanski 03:36,95
10 SM 85 Maciej Kuś 03:41,11
20 M3 130 Maciej Slezak 03:54,90
11 SM 133 Jarek Jastrzębski 03:57,81
W3 28 Anna Dębska DNF
Pro W 39 Magdalena  Kłusak DNF
W4 53 Maria Leonowicz DNF
W4 63 Monika Borkowska DNF
SM 74 Łukasz Lipiński DNF
M1 100 Stanislaw Rymar DNF
M2 104 Ryszard Kwiecień DNF
M2 106 Jan Friedberg DNF
M3 112 Bogdan  Szymański DNF
M3 120 Krzysztof Wierbilis DNF
M3 132 Wojciech Adamczak DNF
M4 141 Jurek Czajkowski DNF
M4 145 Wojciech Drużba DNF
M4 159 Mariusz Smolik DNF
M4 170 Zbigniew Jachimowicz DNF
M4 176 Grzegorz Ejchart DNF
M5 196 Błażej Tylka-Suleja DNF
M5 200 Andrzej Kubalak DNF
M5 204 Rafał Borkowski DNF
M5 210 PIOTR JANUSZ DNF
Pro M 247 Adam Smolik DNF
M6 257 Kuba Wyporek DNF
M6 263 Krzysztof Kania DNF
M6 265 Wojciech Zagórski DNF
M6 266 Michał Rewerelli DNF
M6 270 Jakub Skowron DNF
M6 271 Jan Wydro DNF
M6 283 Michał Brachaczek DNF
M6 288 Dawid Hussar DNF
M6 289 Maciej  Gąsienica-Józkowy DNF
M6 290 Mateusz Kozyra DNF
M6 291 Tomasz Kępa DNF
M6 294 Jakub Szopa DNF
M6 299 Przemek Gałuszka DNF
M6 301 Piotr Palichleb DNF
M6 309 Jarek Woźniak DNF
M6 314 Łukasz Drużbicki DNF
MONOSKI 1 Dariusz Sobczak DNS
W2 16 Magdalena Namysłowska DNS
W2 21 Beata Denis-Jastrzębska DNS
SM 78 Adam Bąk DNS
M4 162 Aleksander Kaleta DNS
M5 212 Andrzej Jakubczyk DNS
M5 214 Paweł SZUMILAS DNS
M6 256 Piotr Domański DNS
M6 302 Michał Latusek DNS
M6 307 jan Dembinski DNS
M6 310 Kacper Warykiewicz DNS
MONOSKI 4 Zygmunt Gackowiec DSQ
SM 76 Piotr Skawski DSQ
SM 77 Piotr Przepiórski DSQ
SM 79 Dawid Łatka DSQ
SM 80 Dawid Owsianka DSQ
SM 84 Dorian Ketz DSQ
SM 88 Michał Stanisz DSQ
M3 113 Waldemar Chrapek DSQ
M3 118 Mirosław Witoń DSQ
M4 172 Mariusz Kamiński DSQ
M5 219 Adam Tatarek DSQ
M6 254 Tomasz Cieślar DSQ
M6 274 Grzegorz Bobak DSQ
M6 276 Łukasz Rajzer DSQ
M6 305 Marek Mazur DSQ