Zawodnicy

Zdjęcie Imię Nazwisko Kategoria TEAMsort descending
Jan Kołodziejczyk M6
Bartosz Mrozek MONOSKI
Mikołaj Pańka M5
Krzysztof Mocek M5
Maciej Piasecki M6
Łukasz Potępa M4
Łukasz Kaczmarski M6
Adam Tatarek M5
Grzegorz Bobak M6
Zbigniew Frączek M3
Sławomir Iwański M4
Wojciech Adamczak M3
Szymon Gąsienica M5
Łukasz Starowicz SM
PIOTR JANUSZ M5
Maciej Gąsienica-Józkowy M6
Kamil Zagdanski SM
Łukasz Drużbicki M6
Łukasz Lipiński SM
Witold Król SM
Julia Maczugowska W4
Mateusz Szczurek M5
Michał Zając M5
Adam Pacuski M4
Adam Bąk SM
Jaroslaw Plewa M4
Krzysztof Szafirowski M4
Tomasz Przybysławski M5
Jakub Bobinski M6
Bartosz Gawroński M5
Tomasz Prange-Barczyński M4
Joanna Góra W2
Piotr Jabłoński M6
Aleksander Wójciak M4
Paweł Włoch M4
Zygmunt Gackowiec MONOSKI
Jacek Pyrek M3
Bartłomiej Pytel M4
Pawel Pietak M5
Artur Pluta M4
Aleksander Kaleta M4
Bartlomiej Wądrzyk M5
Rafał Ornatkiewicz M3
Łukasz Karlak M5
Jakub Skowron M6
Rafał Barycz M4
Marek Janiak M3
Piotr Obidzinski M5
Bartłomiej Sowa M6
Szymon Zgorzelski M4
Anastasiia Kharchenko W4
Agata Tańczak-Sięka W3
Filip Gawryś M4
Grzegorz Wejner M4
Szymon Zgorzelski M4
Piotr Lamers M3
Anna Wróbel W4
Jan Friedberg M2
Damian Marek M6
Marta Tomczyk W2
Jakub Szopa M6
Sławomir Wiercioch M6
Adam Cieślar M3
Zbigniew Gomola M4
Michał Niedbała M6
Justyna Tomczyk W4
Jakub Domaszewicz M6
Jacek Kłosiński M5
Grzegorz Budziński M4
Józek Brzuchacz M4
Mariusz Kozak SM
Mateusz Mniszak M6
Michał Kosmala M5
Katarzyna Kubik-Gawrońska W3
Andrzej Nowotnik M4
Wojciech Szopa M4
Mateusz Zapotoczny SM
Andrzej Kubalak M5
Roman Nowak M4
Piotr Niedbała M4
Katarzyna Migdał W4
Maciej Slezak M3
Rafał Borkowski M5
Piotr Domański M6
Łukasz Ho ly SM
Paweł Sarek SM
Tomasz Cieślar M6
Waldemar Dybała M5
Zbigniew Sołek M5
Tomasz Baranik M5
Peter P. Poneta M3
Paweł Snoch SM
Jakub Szwedzik M5
Tobiasz Troszok M6
Paweł Korycki M5
Maja Krzyżanowska W4
Dawid Owsianka SM
Jerzy Kocko M4
Marek Foryś SM
Anna Potępa W2
Michał Słowioczek M6
Nina Sitek-Szywała W3
Michał Maciejewski M6 Grupa Towarzyska
Ksawery Stojak SM Grupa Towarzyska
Wojciech Blauth M6 Grupa Towarzyska
Alicja Kondej SW Grupa Towarzyska
Mateusz Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Maksymilian Kuhnke M6 Grupa Towarzyska
Michał Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Michał Ostojski M6 Grupa Towarzyska
Bartłomiej Kowalski M3 Grupa Towarzyska
Zbigniew Jachimowicz M4 Grupa Towarzyska
Karolina Dziedzic W2 Grupa Towarzyska
Krzysztof Bartler M6 Grupa Towarzyska
Kasia Trautman W4 Grupa Towarzyska
Kasia Derwinis W4 Grupa Towarzyska
Aleksandra Solinska W4 Grupa Towarzyska
Zofia Chmielewska W4 Grupa Towarzyska
Stanisław Kastory M6 Grupa Towarzyska
Pawel Rabinski M5 Rabin Racing Team
Paweł SZUMILAS M5 Rabin Racing Team
Andrzej Jakubczyk M5 Rabin Racing Team
Bartłomiej Rabiński M5 Rabin Racing Team
Malgorzata Dobrowolska W2 No Limit
Marek Smetana M2 No Limit
Wojciech Gajewski M3 No Limit
Andrzej Dziedzic Pro M No Limit
Grzegorz Ejchart M4 No Limit
Marcin Blauth M3 No Limit
Magdalena Namysłowska W2 No Limit
Igor Sikorski MONOSKI No Limit
Dariusz Ryskala M4 Tatra Ski
Zbigniew Probulski M2 Tatra Ski
Maryna Gąsienica-Daniel Pro W Tatra Ski
Michał Biernacik M4 Tatra Ski
Magdalena Kłusak Pro W Tatra Ski
Wiktor Apola Pro M Tatra Ski
Piotr Dudziak M5 Tatra Ski
Agnieszka Gąsienica Gładczan W4 Tatra Ski
Andrzej Kaczmarczyk M2 Tatra Ski
Karolina Klimek W3 Tatra Ski
Max Szeszko M6 Tatra Ski
Małgorzata Sobolska W1 Tatra Ski
Paweł Starzyk M6 Tatra Ski
Mirosław Witoń M3 Monarchia Mięsna
Piotr Skawski SM Monarchia Mięsna
Mateusz Kozyra M6 Monarchia Mięsna
Dawid Łatka SM Monarchia Mięsna
Konstanty Jonak SM Mak Dom
Paweł Madler M4 Mak Dom
Jacek Jonak M4 Mak Dom
Piotr Palichleb M6 Mak Dom
Jan Wydro M6 Mak Dom
Helena Kubasiewicz Pro W Mak Dom
Stanisław Kubasiewicz M6 Mak Dom
Piotr Przepiórski SM watacha
Dorian Ketz SM watacha
Piotr Misiorek M6 AZS UM LUBLIN
Jacek Malicki M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Adam Dyrda M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Katarzyna Luterek W3 PolskiMed&Banana Racing Team
Szczepan Ligocki SM PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Sobczak M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Mariusz Smolik M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Katarzyna Wojcieszyn W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Katarzyna Smolik W1 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Wojcieszyn M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Jacek Sroczyński M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Marcin Smolik M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Kuba Gałaszek M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Krzysztof Kania M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Dariusz Kędzior SM PolskiMed&Banana Racing Team
Wojciech Zagórski M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Tomasz Kustra SM PolskiMed&Banana Racing Team
Maciej Wójtowicz M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Robert Zubek M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Monika Borkowska W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Grzegorz Dziarkowski M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Waldemar Chrapek M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Jakub Toporowski Pro M MitanSKI
Krzysztof Wsół M3 MitanSKI
Szymon Mitan M6 MitanSKI
Paweł Jaksina M6 MitanSKI
Michał Makowski M6 MitanSKI
Stefan Bryński M6 MitanSKI
Bartosz Ochman M6 MitanSKI
Tomasz Miśniakiewicz M4 MitanSKI
Hanna Miśniakiewicz Pro W MitanSKI
Adam Chrapek Pro M Apres Ski Team
Piotr Mojżesz M6 Apres Ski Team
Szymon Drużba Pro M Apres Ski Team
Jakub Matulka M6 Apres Ski Team
Zbigniew Czapura M3 Apres Ski Team
Aleksandra Pluta Pro W Apres Ski Team
Michał Brachaczek M6 Apres Ski Team
Maria Leonowicz W4 Apres Ski Team
Aleksander Czuba SM Apres Ski Team
Michał Sobczak M6 Apres Ski Team
Łukasz Jarmuszczak Pro M Apres Ski Team
Marcin Sobczak M6 Apres Ski Team
Jakub Jasinski M6 Apres Ski Team
Wojciech Drużba M4 Apres Ski Team
Maciej Kuś SM Apres Ski Team
Katarzyna Drużba W2 Apres Ski Team
Tomasz Kępa M6 Apres Ski Team
Antoni Szczepanik Pro M Apres Ski Team
Stanisław Hejmo Pro M Apres Ski Team
Waldemar Lalik M4 Apres Ski Team
Mieszko Kuczański M6 Apres Ski Team
Katarzyna Wąsek Pro W Apres Ski Team
Łukasz Rajzer M6 Apres Ski Team
Dariusz Sobczak MONOSKI Apres Ski Team
Adam Smolik Pro M Apres Ski Team
Alan Kacica M6 Apres Ski Team
Michał Sumiński M4 m&r reacing team
Kacper Warykiewicz M6 ATklub fitness & beauty
Krzysztof Plewa M6 ATklub fitness & beauty
Marta Bardan W4 TN Monsters
Maciej Bardan M3 TN Monsters
Michał Prądzyński M3 TN Monsters
Krzysiek Kaźmierczak M5 TN Monsters
Bartek Godlewski M4 TN Monsters
Marcin Ryczkowski M5 TN Monsters
Stanislaw Rymar M1 TN Monsters
Tomasz Krzymień M3 TN Monsters
Witold Smętek M3 TN Monsters
Anna Kwiatkowska W2 TN Monsters
Jaroslaw Kierkowski M4 TN Monsters
Michał Stanisz SM Gang ABT powered by 7R
Weronika Wołczańska W4 Gang ABT powered by 7R
Adam Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Mariusz Kamiński M4 Gang ABT powered by 7R
Szymon Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Luiza Łodzińska W3 Gang ABT powered by 7R
Antoni Fido M6 Gang ABT powered by 7R
Jarek Woźniak M6 Gang ABT powered by 7R
Tomasz Lubowiecki M4 Gang ABT powered by 7R
Szymon Bębebek Pro M Gang ABT powered by 7R
Alfred Biel M1 Gang ABT powered by 7R
Jakub Pisarek M6 Gang ABT powered by 7R
Marek Mazur M6 Gang ABT powered by 7R
Oksana Lubowiecka W2 Gang ABT powered by 7R
Kamil Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Krzysztof Wierbilis M3 Gang ABT powered by 7R
Grzegorz Kurek M5 Gang ABT powered by 7R
Karol Nieczaj M5 Gang ABT powered by 7R
Maciek Wawrzonkiewicz M4 Gang ABT powered by 7R
Anna Dębska W3 Gang ABT powered by 7R
Jurek Czajkowski M4 Gang ABT powered by 7R
Magdalena Góra W3 Gang ABT powered by 7R
Maciej Komorowski M5 Gang ABT powered by 7R
Zofia Ruminska W1 Gang ABT powered by 7R
Jakub Stryjewski M6 Gang ABT powered by 7R
Katarzyna Wisławska W4 Gang ABT powered by 7R
Marta Powolny W4 Gang ABT powered by 7R
Jakub Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Mateusz Jurczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Michał Latusek M6 Gang ABT powered by 7R
Agata Kalemba W4 Gang ABT powered by 7R
Wiesław Małysa M3 Gang ABT powered by 7R
Paweł Górka M5 Gang ABT powered by 7R
Małgorzata Tlałka-Długosz W1 Gang ABT powered by 7R
Paweł Bucki M4 Gang ABT powered by 7R
Katarzyna Kowalska W2 Gang ABT powered by 7R
Beata Zuba W2 Gang ABT powered by 7R
Przemek Gałuszka M6 Gang ABT powered by 7R
Grzegorz Majcher M5 Gang ABT powered by 7R
Dariusz Małysa M6 Gang ABT powered by 7R
Magdalena Niewiadoma W4 Gang ABT powered by 7R
Krzysztof Palichleb M3 Gang ABT powered by 7R
Bogdan Szymański M3 Gang ABT powered by 7R
Daniel Glanowski M4 Gang ABT powered by 7R
Piotr Grudziński M6 Gang ABT powered by 7R
Kuba Wyporek M6 Gang ABT powered by 7R
Jacek Grabarz M4 Klub Wysokogórski Kraków
Błażej Tylka-Suleja M5 Strama Team
Wojciech Górnicki M5 WOGO GO
Wojciech Ślusarczyk M5 HSKI
Maja Lindner W4 HSKI
Daniel Kujawiak M6 HSKI
Bartłomiej Trzebunia M6 HSKI
Ryszard Kwiecień M2 Czantoria
Paweł Worek M5 Czantoria
Dawid Hussar M6 Czantoria
Bogusław Hussar M4 Czantoria
Marcin Wojciech M5 Czantoria
Jarek Jastrzębski SM Czantoria
Beata Denis-Jastrzębska W2 Czantoria