Zawodnicy

Zdjęcie Imię Nazwisko Kategoriasort descending TEAM
Alfred Biel M1 Gang ABT powered by 7R
Stanislaw Rymar M1 TN Monsters
Zbigniew Probulski M2 Tatra Ski
Marek Smetana M2 No Limit
Ryszard Kwiecień M2 Czantoria
Andrzej Kaczmarczyk M2 Tatra Ski
Jan Friedberg M2
Wojciech Adamczak M3
Maciej Bardan M3 TN Monsters
Zbigniew Frączek M3
Mirosław Witoń M3 Monarchia Mięsna
Zbigniew Czapura M3 Apres Ski Team
Michał Prądzyński M3 TN Monsters
Krzysztof Wsół M3 MitanSKI
Krzysztof Wierbilis M3 Gang ABT powered by 7R
Michał Wojcieszyn M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Wojciech Gajewski M3 No Limit
Jacek Sroczyński M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Jacek Pyrek M3
Rafał Ornatkiewicz M3
Marek Janiak M3
Bartłomiej Kowalski M3 Grupa Towarzyska
Piotr Lamers M3
Adam Cieślar M3
Wiesław Małysa M3 Gang ABT powered by 7R
Marcin Blauth M3 No Limit
Tomasz Krzymień M3 TN Monsters
Maciej Slezak M3
Krzysztof Palichleb M3 Gang ABT powered by 7R
Peter P. Poneta M3
Witold Smętek M3 TN Monsters
Bogdan Szymański M3 Gang ABT powered by 7R
Waldemar Chrapek M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Adam Dyrda M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Jacek Malicki M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Sławomir Iwański M4
Mariusz Kamiński M4 Gang ABT powered by 7R
Tomasz Lubowiecki M4 Gang ABT powered by 7R
Michał Biernacik M4 Tatra Ski
Mariusz Smolik M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Jaroslaw Plewa M4
Adam Pacuski M4
Tomasz Prange-Barczyński M4
Krzysztof Szafirowski M4
Paweł Włoch M4
Michał Sumiński M4 m&r reacing team
Aleksander Wójciak M4
Maciek Wawrzonkiewicz M4 Gang ABT powered by 7R
Artur Pluta M4
Aleksander Kaleta M4
Bartłomiej Pytel M4
Paweł Madler M4 Mak Dom
Jacek Jonak M4 Mak Dom
Jurek Czajkowski M4 Gang ABT powered by 7R
Szymon Zgorzelski M4
Rafał Barycz M4
Bartek Godlewski M4 TN Monsters
Grzegorz Wejner M4
Jacek Grabarz M4 Klub Wysokogórski Kraków
Szymon Zgorzelski M4
Filip Gawryś M4
Wojciech Drużba M4 Apres Ski Team
Bogusław Hussar M4 Czantoria
Zbigniew Jachimowicz M4 Grupa Towarzyska
Grzegorz Ejchart M4 No Limit
Zbigniew Gomola M4
Tomasz Miśniakiewicz M4 MitanSKI
Grzegorz Budziński M4
Waldemar Lalik M4 Apres Ski Team
Józek Brzuchacz M4
Roman Nowak M4
Piotr Niedbała M4
Andrzej Nowotnik M4
Wojciech Szopa M4
Robert Zubek M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Paweł Bucki M4 Gang ABT powered by 7R
Daniel Glanowski M4 Gang ABT powered by 7R
Grzegorz Dziarkowski M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Jaroslaw Kierkowski M4 TN Monsters
Jerzy Kocko M4
Dariusz Ryskala M4 Tatra Ski
Łukasz Potępa M4
Szymon Gąsienica M5
PIOTR JANUSZ M5
Pawel Rabinski M5 Rabin Racing Team
Wojciech Ślusarczyk M5 HSKI
Mateusz Szczurek M5
Wojciech Górnicki M5 WOGO GO
Michał Zając M5
Bartosz Gawroński M5
Tomasz Przybysławski M5
Paweł Worek M5 Czantoria
Paweł SZUMILAS M5 Rabin Racing Team
Krzysiek Kaźmierczak M5 TN Monsters
Grzegorz Kurek M5 Gang ABT powered by 7R
Pawel Pietak M5
Karol Nieczaj M5 Gang ABT powered by 7R
Piotr Dudziak M5 Tatra Ski
Łukasz Karlak M5
Kuba Gałaszek M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Bartlomiej Wądrzyk M5
Maciej Komorowski M5 Gang ABT powered by 7R
Andrzej Jakubczyk M5 Rabin Racing Team
Piotr Obidzinski M5
Marcin Ryczkowski M5 TN Monsters
Marcin Wojciech M5 Czantoria
Błażej Tylka-Suleja M5 Strama Team
Michał Kosmala M5
Jacek Kłosiński M5
Paweł Górka M5 Gang ABT powered by 7R
Maciej Wójtowicz M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Andrzej Kubalak M5
Rafał Borkowski M5
Grzegorz Majcher M5 Gang ABT powered by 7R
Waldemar Dybała M5
Zbigniew Sołek M5
Bartłomiej Rabiński M5 Rabin Racing Team
Jakub Szwedzik M5
Paweł Korycki M5
Tomasz Baranik M5
Krzysztof Mocek M5
Adam Tatarek M5
Mikołaj Pańka M5
Maciej Gąsienica-Józkowy M6
Adam Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Antoni Fido M6 Gang ABT powered by 7R
Szymon Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Michał Maciejewski M6 Grupa Towarzyska
Łukasz Drużbicki M6
Jakub Matulka M6 Apres Ski Team
Michał Sobczak M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Jarek Woźniak M6 Gang ABT powered by 7R
Jakub Pisarek M6 Gang ABT powered by 7R
Wojciech Blauth M6 Grupa Towarzyska
Marek Mazur M6 Gang ABT powered by 7R
Jakub Bobinski M6
Kamil Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Szymon Mitan M6 MitanSKI
Piotr Misiorek M6 AZS UM LUBLIN
Mateusz Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Maksymilian Kuhnke M6 Grupa Towarzyska
Piotr Jabłoński M6
Marcin Smolik M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Paweł Jaksina M6 MitanSKI
Michał Brachaczek M6 Apres Ski Team
Daniel Kujawiak M6 HSKI
Michał Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Jakub Skowron M6
Jakub Stryjewski M6 Gang ABT powered by 7R
Michał Ostojski M6 Grupa Towarzyska
Krzysztof Kania M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Sobczak M6 Apres Ski Team
Bartłomiej Sowa M6
Dawid Hussar M6 Czantoria
Stefan Bryński M6 MitanSKI
Michał Makowski M6 MitanSKI
Jakub Jasinski M6 Apres Ski Team
Marcin Sobczak M6 Apres Ski Team
Bartosz Ochman M6 MitanSKI
Mateusz Jurczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Jakub Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Damian Marek M6
Michał Latusek M6 Gang ABT powered by 7R
Piotr Palichleb M6 Mak Dom
Jakub Szopa M6
Kacper Warykiewicz M6 ATklub fitness & beauty
Wojciech Zagórski M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Niedbała M6
Krzysztof Bartler M6 Grupa Towarzyska
Sławomir Wiercioch M6
Tomasz Kępa M6 Apres Ski Team
Mateusz Kozyra M6 Monarchia Mięsna
Mateusz Mniszak M6
Jan Wydro M6 Mak Dom
Max Szeszko M6 Tatra Ski
Mieszko Kuczański M6 Apres Ski Team
Jakub Domaszewicz M6
Krzysztof Plewa M6 ATklub fitness & beauty
Łukasz Rajzer M6 Apres Ski Team
Tomasz Cieślar M6
Przemek Gałuszka M6 Gang ABT powered by 7R
Piotr Domański M6
Dariusz Małysa M6 Gang ABT powered by 7R
Bartłomiej Trzebunia M6 HSKI
Tobiasz Troszok M6
Alan Kacica M6 Apres Ski Team
Michał Słowioczek M6
Piotr Grudziński M6 Gang ABT powered by 7R
Stanisław Kastory M6 Grupa Towarzyska
Stanisław Kubasiewicz M6 Mak Dom
Kuba Wyporek M6 Gang ABT powered by 7R
Paweł Starzyk M6 Tatra Ski
Łukasz Kaczmarski M6
Piotr Mojżesz M6 Apres Ski Team
Maciej Piasecki M6
Jan Kołodziejczyk M6
Grzegorz Bobak M6
Zygmunt Gackowiec MONOSKI
Igor Sikorski MONOSKI No Limit
Dariusz Sobczak MONOSKI Apres Ski Team
Bartosz Mrozek MONOSKI
Szymon Drużba Pro M Apres Ski Team
Szymon Bębebek Pro M Gang ABT powered by 7R
Wiktor Apola Pro M Tatra Ski
Łukasz Jarmuszczak Pro M Apres Ski Team
Andrzej Dziedzic Pro M No Limit
Stanisław Hejmo Pro M Apres Ski Team
Antoni Szczepanik Pro M Apres Ski Team
Adam Smolik Pro M Apres Ski Team
Adam Chrapek Pro M Apres Ski Team
Jakub Toporowski Pro M MitanSKI
Maryna Gąsienica-Daniel Pro W Tatra Ski
Aleksandra Pluta Pro W Apres Ski Team
Magdalena Kłusak Pro W Tatra Ski
Katarzyna Wąsek Pro W Apres Ski Team
Helena Kubasiewicz Pro W Mak Dom
Hanna Miśniakiewicz Pro W MitanSKI
Łukasz Starowicz SM
Szczepan Ligocki SM PolskiMed&Banana Racing Team
Kamil Zagdanski SM
Konstanty Jonak SM Mak Dom
Łukasz Lipiński SM
Witold Król SM
Ksawery Stojak SM Grupa Towarzyska
Adam Bąk SM
Piotr Przepiórski SM watacha
Dorian Ketz SM watacha
Aleksander Czuba SM Apres Ski Team
Piotr Skawski SM Monarchia Mięsna
Dariusz Kędzior SM PolskiMed&Banana Racing Team
Maciej Kuś SM Apres Ski Team
Mariusz Kozak SM
Tomasz Kustra SM PolskiMed&Banana Racing Team
Mateusz Zapotoczny SM
Dawid Łatka SM Monarchia Mięsna
Paweł Sarek SM
Łukasz Ho ly SM
Jarek Jastrzębski SM Czantoria
Paweł Snoch SM
Dawid Owsianka SM
Marek Foryś SM
Michał Stanisz SM Gang ABT powered by 7R
Alicja Kondej SW Grupa Towarzyska
Katarzyna Smolik W1 PolskiMed&Banana Racing Team
Zofia Ruminska W1 Gang ABT powered by 7R
Małgorzata Tlałka-Długosz W1 Gang ABT powered by 7R
Małgorzata Sobolska W1 Tatra Ski
Malgorzata Dobrowolska W2 No Limit
Oksana Lubowiecka W2 Gang ABT powered by 7R
Joanna Góra W2
Marta Tomczyk W2
Katarzyna Drużba W2 Apres Ski Team
Karolina Dziedzic W2 Grupa Towarzyska
Magdalena Namysłowska W2 No Limit
Beata Zuba W2 Gang ABT powered by 7R
Katarzyna Kowalska W2 Gang ABT powered by 7R
Anna Kwiatkowska W2 TN Monsters
Beata Denis-Jastrzębska W2 Czantoria
Anna Potępa W2
Katarzyna Luterek W3 PolskiMed&Banana Racing Team
Luiza Łodzińska W3 Gang ABT powered by 7R
Anna Dębska W3 Gang ABT powered by 7R
Magdalena Góra W3 Gang ABT powered by 7R
Agata Tańczak-Sięka W3
Karolina Klimek W3 Tatra Ski
Katarzyna Kubik-Gawrońska W3
Nina Sitek-Szywała W3
Julia Maczugowska W4
Maja Lindner W4 HSKI
Katarzyna Wojcieszyn W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Maria Leonowicz W4 Apres Ski Team
Anastasiia Kharchenko W4
Agnieszka Gąsienica Gładczan W4 Tatra Ski
Marta Powolny W4 Gang ABT powered by 7R
Anna Wróbel W4
Katarzyna Wisławska W4 Gang ABT powered by 7R
Justyna Tomczyk W4
Agata Kalemba W4 Gang ABT powered by 7R
Kasia Trautman W4 Grupa Towarzyska
Kasia Derwinis W4 Grupa Towarzyska
Katarzyna Migdał W4
Aleksandra Solinska W4 Grupa Towarzyska
Monika Borkowska W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Magdalena Niewiadoma W4 Gang ABT powered by 7R
Maja Krzyżanowska W4
Zofia Chmielewska W4 Grupa Towarzyska
Weronika Wołczańska W4 Gang ABT powered by 7R
Marta Bardan W4 TN Monsters