Zawodnicy

Zdjęcie Imię Nazwiskosort ascending Kategoria TEAM
Robert Zubek M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Beata Zuba W2 Gang ABT powered by 7R
Szymon Zgorzelski M4
Szymon Zgorzelski M4
Mateusz Zapotoczny SM
Michał Zając M5
Wojciech Zagórski M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Kamil Zagdanski SM
Kuba Wyporek M6 Gang ABT powered by 7R
Jan Wydro M6 Mak Dom
Krzysztof Wsół M3 MitanSKI
Anna Wróbel W4
Maciej Wójtowicz M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Aleksander Wójciak M4
Jarek Woźniak M6 Gang ABT powered by 7R
Paweł Worek M5 Czantoria
Weronika Wołczańska W4 Gang ABT powered by 7R
Katarzyna Wojcieszyn W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Wojcieszyn M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Marcin Wojciech M5 Czantoria
Paweł Włoch M4
Mirosław Witoń M3 Monarchia Mięsna
Katarzyna Wisławska W4 Gang ABT powered by 7R
Sławomir Wiercioch M6
Krzysztof Wierbilis M3 Gang ABT powered by 7R
Grzegorz Wejner M4
Katarzyna Wąsek Pro W Apres Ski Team
Bartlomiej Wądrzyk M5
Maciek Wawrzonkiewicz M4 Gang ABT powered by 7R
Kacper Warykiewicz M6 ATklub fitness & beauty
Błażej Tylka-Suleja M5 Strama Team
Bartłomiej Trzebunia M6 HSKI
Tobiasz Troszok M6
Kasia Trautman W4 Grupa Towarzyska
Jakub Toporowski Pro M MitanSKI
Marta Tomczyk W2
Justyna Tomczyk W4
Małgorzata Tlałka-Długosz W1 Gang ABT powered by 7R
Adam Tatarek M5
Agata Tańczak-Sięka W3
Wojciech Ślusarczyk M5 HSKI
Bogdan Szymański M3 Gang ABT powered by 7R
Jakub Szwedzik M5
Paweł SZUMILAS M5 Rabin Racing Team
Jakub Szopa M6
Wojciech Szopa M4
Max Szeszko M6 Tatra Ski
Mateusz Szczurek M5
Antoni Szczepanik Pro M Apres Ski Team
Krzysztof Szafirowski M4
Michał Sumiński M4 m&r reacing team
Jakub Stryjewski M6 Gang ABT powered by 7R
Ksawery Stojak SM Grupa Towarzyska
Paweł Starzyk M6 Tatra Ski
Łukasz Starowicz SM
Michał Stanisz SM Gang ABT powered by 7R
Jacek Sroczyński M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Bartłomiej Sowa M6
Zbigniew Sołek M5
Aleksandra Solinska W4 Grupa Towarzyska
Małgorzata Sobolska W1 Tatra Ski
Dariusz Sobczak MONOSKI Apres Ski Team
Michał Sobczak M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Sobczak M6 Apres Ski Team
Marcin Sobczak M6 Apres Ski Team
Paweł Snoch SM
Adam Smolik Pro M Apres Ski Team
Mariusz Smolik M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Katarzyna Smolik W1 PolskiMed&Banana Racing Team
Marcin Smolik M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Witold Smętek M3 TN Monsters
Marek Smetana M2 No Limit
Michał Słowioczek M6
Maciej Slezak M3
Jakub Skowron M6
Piotr Skawski SM Monarchia Mięsna
Nina Sitek-Szywała W3
Igor Sikorski MONOSKI No Limit
Paweł Sarek SM
Dariusz Ryskala M4 Tatra Ski
Stanislaw Rymar M1 TN Monsters
Marcin Ryczkowski M5 TN Monsters
Zofia Ruminska W1 Gang ABT powered by 7R
Mateusz Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Michał Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Łukasz Rajzer M6 Apres Ski Team
Bartłomiej Rabiński M5 Rabin Racing Team
Pawel Rabinski M5 Rabin Racing Team
Bartłomiej Pytel M4
Jacek Pyrek M3
Tomasz Przybysławski M5
Piotr Przepiórski SM watacha
Zbigniew Probulski M2 Tatra Ski
Michał Prądzyński M3 TN Monsters
Tomasz Prange-Barczyński M4
Marta Powolny W4 Gang ABT powered by 7R
Anna Potępa W2
Łukasz Potępa M4
Peter P. Poneta M3
Aleksandra Pluta Pro W Apres Ski Team
Artur Pluta M4
Jaroslaw Plewa M4
Krzysztof Plewa M6 ATklub fitness & beauty
Jakub Pisarek M6 Gang ABT powered by 7R
Pawel Pietak M5
Maciej Piasecki M6
Mikołaj Pańka M5
Krzysztof Palichleb M3 Gang ABT powered by 7R
Piotr Palichleb M6 Mak Dom
Adam Pacuski M4
Dawid Owsianka SM
Michał Ostojski M6 Grupa Towarzyska
Rafał Ornatkiewicz M3
Bartosz Ochman M6 MitanSKI
Piotr Obidzinski M5
Andrzej Nowotnik M4
Roman Nowak M4
Magdalena Niewiadoma W4 Gang ABT powered by 7R
Michał Niedbała M6
Piotr Niedbała M4
Karol Nieczaj M5 Gang ABT powered by 7R
Magdalena Namysłowska W2 No Limit
Bartosz Mrozek MONOSKI
Piotr Mojżesz M6 Apres Ski Team
Krzysztof Mocek M5
Mateusz Mniszak M6
Szymon Mitan M6 MitanSKI
Hanna Miśniakiewicz Pro W MitanSKI
Tomasz Miśniakiewicz M4 MitanSKI
Piotr Misiorek M6 AZS UM LUBLIN
Katarzyna Migdał W4
Marek Mazur M6 Gang ABT powered by 7R
Jakub Matulka M6 Apres Ski Team
Damian Marek M6
Wiesław Małysa M3 Gang ABT powered by 7R
Dariusz Małysa M6 Gang ABT powered by 7R
Jacek Malicki M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Makowski M6 MitanSKI
Grzegorz Majcher M5 Gang ABT powered by 7R
Paweł Madler M4 Mak Dom
Julia Maczugowska W4
Michał Maciejewski M6 Grupa Towarzyska
Luiza Łodzińska W3 Gang ABT powered by 7R
Dawid Łatka SM Monarchia Mięsna
Katarzyna Luterek W3 PolskiMed&Banana Racing Team
Tomasz Lubowiecki M4 Gang ABT powered by 7R
Oksana Lubowiecka W2 Gang ABT powered by 7R
Łukasz Lipiński SM
Maja Lindner W4 HSKI
Szczepan Ligocki SM PolskiMed&Banana Racing Team
Maria Leonowicz W4 Apres Ski Team
Michał Latusek M6 Gang ABT powered by 7R
Piotr Lamers M3
Waldemar Lalik M4 Apres Ski Team
Ryszard Kwiecień M2 Czantoria
Anna Kwiatkowska W2 TN Monsters
Maciej Kuś SM Apres Ski Team
Tomasz Kustra SM PolskiMed&Banana Racing Team
Grzegorz Kurek M5 Gang ABT powered by 7R
Daniel Kujawiak M6 HSKI
Maksymilian Kuhnke M6 Grupa Towarzyska
Mieszko Kuczański M6 Apres Ski Team
Katarzyna Kubik-Gawrońska W3
Helena Kubasiewicz Pro W Mak Dom
Stanisław Kubasiewicz M6 Mak Dom
Andrzej Kubalak M5
Maja Krzyżanowska W4
Tomasz Krzymień M3 TN Monsters
Witold Król SM
Adam Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Kamil Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Mateusz Kozyra M6 Monarchia Mięsna
Mariusz Kozak SM
Bartłomiej Kowalski M3 Grupa Towarzyska
Katarzyna Kowalska W2 Gang ABT powered by 7R
Michał Kosmala M5
Paweł Korycki M5
Szymon Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Jakub Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Alicja Kondej SW Grupa Towarzyska
Maciej Komorowski M5 Gang ABT powered by 7R
Jan Kołodziejczyk M6
Jerzy Kocko M4
Magdalena Kłusak Pro W Tatra Ski
Jacek Kłosiński M5
Karolina Klimek W3 Tatra Ski
Jaroslaw Kierkowski M4 TN Monsters
Anastasiia Kharchenko W4
Tomasz Kępa M6 Apres Ski Team
Dariusz Kędzior SM PolskiMed&Banana Racing Team
Dorian Ketz SM watacha
Krzysiek Kaźmierczak M5 TN Monsters
Stanisław Kastory M6 Grupa Towarzyska
Łukasz Karlak M5
Krzysztof Kania M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Mariusz Kamiński M4 Gang ABT powered by 7R
Aleksander Kaleta M4
Agata Kalemba W4 Gang ABT powered by 7R
Łukasz Kaczmarski M6
Andrzej Kaczmarczyk M2 Tatra Ski
Alan Kacica M6 Apres Ski Team
Mateusz Jurczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Konstanty Jonak SM Mak Dom
Jacek Jonak M4 Mak Dom
Jarek Jastrzębski SM Czantoria
Jakub Jasinski M6 Apres Ski Team
Łukasz Jarmuszczak Pro M Apres Ski Team
PIOTR JANUSZ M5
Marek Janiak M3
Andrzej Jakubczyk M5 Rabin Racing Team
Paweł Jaksina M6 MitanSKI
Zbigniew Jachimowicz M4 Grupa Towarzyska
Piotr Jabłoński M6
Sławomir Iwański M4
Dawid Hussar M6 Czantoria
Bogusław Hussar M4 Czantoria
Łukasz Ho ly SM
Stanisław Hejmo Pro M Apres Ski Team
Piotr Grudziński M6 Gang ABT powered by 7R
Jacek Grabarz M4 Klub Wysokogórski Kraków
Wojciech Górnicki M5 WOGO GO
Paweł Górka M5 Gang ABT powered by 7R
Joanna Góra W2
Magdalena Góra W3 Gang ABT powered by 7R
Zbigniew Gomola M4
Bartek Godlewski M4 TN Monsters
Daniel Glanowski M4 Gang ABT powered by 7R
Maciej Gąsienica-Józkowy M6
Maryna Gąsienica-Daniel Pro W Tatra Ski
Agnieszka Gąsienica Gładczan W4 Tatra Ski
Szymon Gąsienica M5
Filip Gawryś M4
Bartosz Gawroński M5
Przemek Gałuszka M6 Gang ABT powered by 7R
Kuba Gałaszek M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Wojciech Gajewski M3 No Limit
Zygmunt Gackowiec MONOSKI
Jan Friedberg M2
Zbigniew Frączek M3
Marek Foryś SM
Antoni Fido M6 Gang ABT powered by 7R
Grzegorz Ejchart M4 No Limit
Andrzej Dziedzic Pro M No Limit
Karolina Dziedzic W2 Grupa Towarzyska
Grzegorz Dziarkowski M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Adam Dyrda M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Waldemar Dybała M5
Piotr Dudziak M5 Tatra Ski
Łukasz Drużbicki M6
Szymon Drużba Pro M Apres Ski Team
Wojciech Drużba M4 Apres Ski Team
Katarzyna Drużba W2 Apres Ski Team
Jakub Domaszewicz M6
Piotr Domański M6
Malgorzata Dobrowolska W2 No Limit
Anna Dębska W3 Gang ABT powered by 7R
Kasia Derwinis W4 Grupa Towarzyska
Beata Denis-Jastrzębska W2 Czantoria
Aleksander Czuba SM Apres Ski Team
Zbigniew Czapura M3 Apres Ski Team
Jurek Czajkowski M4 Gang ABT powered by 7R
Adam Cieślar M3
Tomasz Cieślar M6
Waldemar Chrapek M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Adam Chrapek Pro M Apres Ski Team
Zofia Chmielewska W4 Grupa Towarzyska
Grzegorz Budziński M4
Paweł Bucki M4 Gang ABT powered by 7R
Józek Brzuchacz M4
Stefan Bryński M6 MitanSKI
Michał Brachaczek M6 Apres Ski Team
Rafał Borkowski M5
Monika Borkowska W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Jakub Bobinski M6
Grzegorz Bobak M6
Wojciech Blauth M6 Grupa Towarzyska
Marcin Blauth M3 No Limit
Michał Biernacik M4 Tatra Ski
Alfred Biel M1 Gang ABT powered by 7R
Szymon Bębebek Pro M Gang ABT powered by 7R
Adam Bąk SM
Rafał Barycz M4
Krzysztof Bartler M6 Grupa Towarzyska
Marta Bardan W4 TN Monsters
Maciej Bardan M3 TN Monsters
Tomasz Baranik M5
Wiktor Apola Pro M Tatra Ski
Wojciech Adamczak M3