Zawodnicy

Zdjęcie Imięsort descending Nazwisko Kategoria TEAM
Adam Cieślar M3
Adam Smolik Pro M Apres Ski Team
Adam Dyrda M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Adam Tatarek M5
Adam Chrapek Pro M Apres Ski Team
Adam Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Adam Bąk SM
Adam Pacuski M4
Agata Tańczak-Sięka W3
Agata Kalemba W4 Gang ABT powered by 7R
Agnieszka Gąsienica Gładczan W4 Tatra Ski
Alan Kacica M6 Apres Ski Team
Aleksander Kaleta M4
Aleksander Czuba SM Apres Ski Team
Aleksander Wójciak M4
Aleksandra Solinska W4 Grupa Towarzyska
Aleksandra Pluta Pro W Apres Ski Team
Alfred Biel M1 Gang ABT powered by 7R
Alicja Kondej SW Grupa Towarzyska
Anastasiia Kharchenko W4
Andrzej Jakubczyk M5 Rabin Racing Team
Andrzej Kaczmarczyk M2 Tatra Ski
Andrzej Dziedzic Pro M No Limit
Andrzej Kubalak M5
Andrzej Nowotnik M4
Anna Dębska W3 Gang ABT powered by 7R
Anna Wróbel W4
Anna Kwiatkowska W2 TN Monsters
Anna Potępa W2
Antoni Szczepanik Pro M Apres Ski Team
Antoni Fido M6 Gang ABT powered by 7R
Artur Pluta M4
Bartek Godlewski M4 TN Monsters
Bartlomiej Wądrzyk M5
Bartosz Ochman M6 MitanSKI
Bartosz Mrozek MONOSKI
Bartosz Gawroński M5
Bartłomiej Pytel M4
Bartłomiej Sowa M6
Bartłomiej Kowalski M3 Grupa Towarzyska
Bartłomiej Trzebunia M6 HSKI
Bartłomiej Rabiński M5 Rabin Racing Team
Beata Zuba W2 Gang ABT powered by 7R
Beata Denis-Jastrzębska W2 Czantoria
Bogdan Szymański M3 Gang ABT powered by 7R
Bogusław Hussar M4 Czantoria
Błażej Tylka-Suleja M5 Strama Team
Damian Marek M6
Daniel Glanowski M4 Gang ABT powered by 7R
Daniel Kujawiak M6 HSKI
Dariusz Kędzior SM PolskiMed&Banana Racing Team
Dariusz Małysa M6 Gang ABT powered by 7R
Dariusz Sobczak MONOSKI Apres Ski Team
Dariusz Ryskala M4 Tatra Ski
Dawid Hussar M6 Czantoria
Dawid Łatka SM Monarchia Mięsna
Dawid Owsianka SM
Dorian Ketz SM watacha
Filip Gawryś M4
Grzegorz Wejner M4
Grzegorz Ejchart M4 No Limit
Grzegorz Budziński M4
Grzegorz Majcher M5 Gang ABT powered by 7R
Grzegorz Dziarkowski M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Grzegorz Bobak M6
Grzegorz Kurek M5 Gang ABT powered by 7R
Hanna Miśniakiewicz Pro W MitanSKI
Helena Kubasiewicz Pro W Mak Dom
Igor Sikorski MONOSKI No Limit
Jacek Jonak M4 Mak Dom
Jacek Grabarz M4 Klub Wysokogórski Kraków
Jacek Kłosiński M5
Jacek Malicki M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Jacek Sroczyński M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Jacek Pyrek M3
Jakub Skowron M6
Jakub Stryjewski M6 Gang ABT powered by 7R
Jakub Jasinski M6 Apres Ski Team
Jakub Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Jakub Szopa M6
Jakub Domaszewicz M6
Jakub Szwedzik M5
Jakub Toporowski Pro M MitanSKI
Jakub Matulka M6 Apres Ski Team
Jakub Pisarek M6 Gang ABT powered by 7R
Jakub Bobinski M6
Jan Friedberg M2
Jan Wydro M6 Mak Dom
Jan Kołodziejczyk M6
Jarek Jastrzębski SM Czantoria
Jarek Woźniak M6 Gang ABT powered by 7R
Jaroslaw Kierkowski M4 TN Monsters
Jaroslaw Plewa M4
Jerzy Kocko M4
Joanna Góra W2
Józek Brzuchacz M4
Julia Maczugowska W4
Jurek Czajkowski M4 Gang ABT powered by 7R
Justyna Tomczyk W4
Kacper Warykiewicz M6 ATklub fitness & beauty
Kamil Zagdanski SM
Kamil Krawczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Karol Nieczaj M5 Gang ABT powered by 7R
Karolina Klimek W3 Tatra Ski
Karolina Dziedzic W2 Grupa Towarzyska
Kasia Trautman W4 Grupa Towarzyska
Kasia Derwinis W4 Grupa Towarzyska
Katarzyna Drużba W2 Apres Ski Team
Katarzyna Wisławska W4 Gang ABT powered by 7R
Katarzyna Kubik-Gawrońska W3
Katarzyna Wąsek Pro W Apres Ski Team
Katarzyna Migdał W4
Katarzyna Kowalska W2 Gang ABT powered by 7R
Katarzyna Luterek W3 PolskiMed&Banana Racing Team
Katarzyna Wojcieszyn W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Katarzyna Smolik W1 PolskiMed&Banana Racing Team
Konstanty Jonak SM Mak Dom
Krzysiek Kaźmierczak M5 TN Monsters
Krzysztof Kania M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Krzysztof Bartler M6 Grupa Towarzyska
Krzysztof Plewa M6 ATklub fitness & beauty
Krzysztof Palichleb M3 Gang ABT powered by 7R
Krzysztof Mocek M5
Krzysztof Wsół M3 MitanSKI
Krzysztof Szafirowski M4
Krzysztof Wierbilis M3 Gang ABT powered by 7R
Ksawery Stojak SM Grupa Towarzyska
Kuba Gałaszek M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Kuba Wyporek M6 Gang ABT powered by 7R
Luiza Łodzińska W3 Gang ABT powered by 7R
Maciej Komorowski M5 Gang ABT powered by 7R
Maciej Kuś SM Apres Ski Team
Maciej Wójtowicz M5 PolskiMed&Banana Racing Team
Maciej Slezak M3
Maciej Piasecki M6
Maciej Gąsienica-Józkowy M6
Maciej Bardan M3 TN Monsters
Maciek Wawrzonkiewicz M4 Gang ABT powered by 7R
Magdalena Góra W3 Gang ABT powered by 7R
Magdalena Namysłowska W2 No Limit
Magdalena Niewiadoma W4 Gang ABT powered by 7R
Magdalena Kłusak Pro W Tatra Ski
Maja Krzyżanowska W4
Maja Lindner W4 HSKI
Maksymilian Kuhnke M6 Grupa Towarzyska
Malgorzata Dobrowolska W2 No Limit
Marcin Sobczak M6 Apres Ski Team
Marcin Ryczkowski M5 TN Monsters
Marcin Wojciech M5 Czantoria
Marcin Blauth M3 No Limit
Marcin Smolik M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Marek Janiak M3
Marek Foryś SM
Marek Smetana M2 No Limit
Marek Mazur M6 Gang ABT powered by 7R
Maria Leonowicz W4 Apres Ski Team
Mariusz Kozak SM
Mariusz Kamiński M4 Gang ABT powered by 7R
Mariusz Smolik M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Marta Tomczyk W2
Marta Powolny W4 Gang ABT powered by 7R
Marta Bardan W4 TN Monsters
Maryna Gąsienica-Daniel Pro W Tatra Ski
Mateusz Jurczyk M6 Gang ABT powered by 7R
Mateusz Kozyra M6 Monarchia Mięsna
Mateusz Mniszak M6
Mateusz Zapotoczny SM
Mateusz Szczurek M5
Mateusz Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Max Szeszko M6 Tatra Ski
Małgorzata Tlałka-Długosz W1 Gang ABT powered by 7R
Małgorzata Sobolska W1 Tatra Ski
Michał Rewerelli M6 Grupa Towarzyska
Michał Ostojski M6 Grupa Towarzyska
Michał Sobczak M6 Apres Ski Team
Michał Makowski M6 MitanSKI
Michał Latusek M6 Gang ABT powered by 7R
Michał Niedbała M6
Michał Kosmala M5
Michał Słowioczek M6
Michał Stanisz SM Gang ABT powered by 7R
Michał Maciejewski M6 Grupa Towarzyska
Michał Sobczak M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Biernacik M4 Tatra Ski
Michał Zając M5
Michał Wojcieszyn M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Michał Prądzyński M3 TN Monsters
Michał Brachaczek M6 Apres Ski Team
Michał Sumiński M4 m&r reacing team
Mieszko Kuczański M6 Apres Ski Team
Mikołaj Pańka M5
Mirosław Witoń M3 Monarchia Mięsna
Monika Borkowska W4 PolskiMed&Banana Racing Team
Nina Sitek-Szywała W3
Oksana Lubowiecka W2 Gang ABT powered by 7R
Pawel Pietak M5
Pawel Rabinski M5 Rabin Racing Team
Paweł Madler M4 Mak Dom
Paweł Górka M5 Gang ABT powered by 7R
Paweł Sarek SM
Paweł Bucki M4 Gang ABT powered by 7R
Paweł Korycki M5
Paweł Snoch SM
Paweł Starzyk M6 Tatra Ski
Paweł Włoch M4
Paweł Worek M5 Czantoria
Paweł SZUMILAS M5 Rabin Racing Team
Paweł Jaksina M6 MitanSKI
Peter P. Poneta M3
Piotr Dudziak M5 Tatra Ski
Piotr Skawski SM Monarchia Mięsna
Piotr Obidzinski M5
Piotr Lamers M3
Piotr Palichleb M6 Mak Dom
Piotr Niedbała M4
Piotr Domański M6
Piotr Grudziński M6 Gang ABT powered by 7R
Piotr Mojżesz M6 Apres Ski Team
PIOTR JANUSZ M5
Piotr Misiorek M6 AZS UM LUBLIN
Piotr Przepiórski SM watacha
Piotr Jabłoński M6
Przemek Gałuszka M6 Gang ABT powered by 7R
Rafał Ornatkiewicz M3
Rafał Barycz M4
Rafał Borkowski M5
Robert Zubek M4 PolskiMed&Banana Racing Team
Roman Nowak M4
Ryszard Kwiecień M2 Czantoria
Stanislaw Rymar M1 TN Monsters
Stanisław Hejmo Pro M Apres Ski Team
Stanisław Kastory M6 Grupa Towarzyska
Stanisław Kubasiewicz M6 Mak Dom
Stefan Bryński M6 MitanSKI
Szczepan Ligocki SM PolskiMed&Banana Racing Team
Szymon Zgorzelski M4
Szymon Zgorzelski M4
Szymon Gąsienica M5
Szymon Drużba Pro M Apres Ski Team
Szymon Korpanty M6 Gang ABT powered by 7R
Szymon Bębebek Pro M Gang ABT powered by 7R
Szymon Mitan M6 MitanSKI
Sławomir Wiercioch M6
Sławomir Iwański M4
Tobiasz Troszok M6
Tomasz Kępa M6 Apres Ski Team
Tomasz Miśniakiewicz M4 MitanSKI
Tomasz Kustra SM PolskiMed&Banana Racing Team
Tomasz Krzymień M3 TN Monsters
Tomasz Cieślar M6
Tomasz Baranik M5
Tomasz Lubowiecki M4 Gang ABT powered by 7R
Tomasz Prange-Barczyński M4
Tomasz Przybysławski M5
Waldemar Lalik M4 Apres Ski Team
Waldemar Dybała M5
Waldemar Chrapek M3 PolskiMed&Banana Racing Team
Weronika Wołczańska W4 Gang ABT powered by 7R
Wiesław Małysa M3 Gang ABT powered by 7R
Wiktor Apola Pro M Tatra Ski
Witold Smętek M3 TN Monsters
Witold Król SM
Wojciech Drużba M4 Apres Ski Team
Wojciech Zagórski M6 PolskiMed&Banana Racing Team
Wojciech Szopa M4
Wojciech Adamczak M3
Wojciech Górnicki M5 WOGO GO
Wojciech Ślusarczyk M5 HSKI
Wojciech Blauth M6 Grupa Towarzyska
Wojciech Gajewski M3 No Limit
Zbigniew Jachimowicz M4 Grupa Towarzyska
Zbigniew Gomola M4
Zbigniew Sołek M5
Zbigniew Probulski M2 Tatra Ski
Zbigniew Frączek M3
Zbigniew Czapura M3 Apres Ski Team
Zofia Ruminska W1 Gang ABT powered by 7R
Zofia Chmielewska W4 Grupa Towarzyska
Zygmunt Gackowiec MONOSKI
Łukasz Karlak M5
Łukasz Jarmuszczak Pro M Apres Ski Team
Łukasz Rajzer M6 Apres Ski Team
Łukasz Ho ly SM
Łukasz Potępa M4
Łukasz Kaczmarski M6
Łukasz Starowicz SM
Łukasz Drużbicki M6
Łukasz Lipiński SM