Zapisy i opłaty

Zgłoszenia na zawody Zawodnik dokonuje:

1. Rejestrując się online za pomocą formularza  na stronie www.nolimikasprowy.pl. 

2. Dokonując przelewu w wysokości 230 zł za start - jest to opłata zawierająca całodzienny karnet na Kasprowy Wierch w promocyjnej cenie, obejmującym wjazd kolejką i nielimitowane korzystanie z wyciągów krzesełkowych w Kotle Gąsienicowym i Goryczkowym w dniu zawodów na konto organizatora: 19 2490 0005 0000 4600 1752 7887, odbiorca - No Limit sp. z o.o., ul. Księżnej Anny 4, 03-866 Warszawa. W treści przelewu należy wpisać imię i nazwisko Zawodnika podane w formularzu rejestracyjnym. W przypadku, jeśli zawodnik posiada już karnet i nie mu kupować przez Biuro Zawodów, dokonuje przelewu 140 zł.

Karnet opłacony przelewem na konkretną godzinę oraz numer startowy Zawodnik odbiera w Kuźnicach w dniu zawodów. Tutaj odbiera również identyfikator dla osoby towarzyszącej uprawniającej do wejścia do Strefy Zawodnika i Kibica po zawodach. Osoba towarzysząca ma możliwość kupienia karnetu (na podstawie listy) w kasie rezerwacyjnej po lewej stronie na dostępne bieżące kolejki. 

W przypadku odwołania zawodów lub rezygnacji z udziału przed zawodami zgodnie z Regulaminem, Zawodnik otrzymuje zwrot przelanej kwoty na konto.

Po otrzymaniu wpłaty organizator wysyła potwierdzenie mailem informujące o zakończeniu rejestracji i wpisaniu Zawodnika na listę startową.

Ostateczny termin zapisów i wpłat to czwartek 21.03.2019.

Ostateczny termin zapisów może ulec zmianie, jeśli lista startowa zapełni się. Planowana liczba startujących zawodników to 300 osób. O wpisaniu na listę startową decyduje kolejność wpłat.