Zapisy i opłaty

Zgłoszenia na zawody Zawodnik dokonuje:

1. Rejestrując się online za pomocą formularza  na stronie www.nolimikasprowy.pl. 
2. Dokonując przelewu w wysokości 239 zł za start na konto organizatora: 15 1160 2202 0000 0003 7992 6157, odbiorca - No Limit sp. z o.o., ul. Księżnej Anny 4, 03-866 Warszawa. W treści przelewu należy wpisać imię i nazwisko zawodnika podane w formularzu rejestracyjnym.

Opłata zawiera:
1. Start w zawodach (140 zł)
2. Całodzienny karnet na Kasprowy Wierch (w promocyjnej cenie 89 zł), obejmującym wjazd kolejką i nielimitowane korzystanie z wyciągów krzesełkowych w Kotle Gąsienicowym i Goryczkowym w dniu zawodów
3. Kaucję za karnet do odbioru w Kuźnicach (10 zł).

 

Karnet opłacony przelewem na konkretną godzinę oraz numer startowy Zawodnik odbiera w Kuźnicach w dniu zawodów. Tutaj odbiera również identyfikator dla osoby towarzyszącej uprawniającej do wejścia do Strefy Zawodnika i Kibica po zawodach. Osoba towarzysząca ma możliwość kupienia karnetu (na podstawie listy) w kasie rezerwacyjnej po lewej stronie na dostępne bieżące kolejki. 

W przypadku odwołania zawodów lub rezygnacji z udziału przed zawodami zgodnie z Regulaminem, Zawodnik otrzymuje zwrot przelanej kwoty na konto.

Po otrzymaniu wpłaty organizator wysyła potwierdzenie mailem informujące o zakończeniu rejestracji i wpisaniu Zawodnika na listę startową.

Ostateczny termin zapisów i wpłat to czwartek 26.03.2020.

Ostateczny termin zapisów może ulec zmianie, jeśli lista startowa zapełni się. Planowana liczba startujących zawodników to 300 osób. O wpisaniu na listę startową decyduje kolejność wpłat.