Klasyfikacja generalna

M-ce gen. M-ce kat. Kat. Nr start. Zawodnik Czas
1 1 Pro W 45 Maryna Gąsienica-Daniel 01:48,78
2 1 Pro M 235 Adam Chrapek 01:52,79
3 1 W4 49 Agnieszka Gąsienica Gładczan 01:52,95
4 2 Pro W 35 Katarzyna Wąsek 01:53,59
5 2 Pro M 233 Andrzej Dziedzic 01:54,05
6 3 Pro M 241 Szymon Bębebek 01:55,25
7 4 Pro M 249 Antoni Szczepanik 01:55,39
8 5 Pro M 243 Łukasz Jarmuszczak 01:55,97
9 1 M6 267 Szymon Mitan 01:56,76
10 2 M6 255 Michał Makowski 01:59,02
11 6 Pro M 239 Wiktor Apola 01:59,28
12 3 M6 287 Alan Kacica 01:59,62
13 1 M5 199 Grzegorz Majcher 01:59,91
14 1 M4 157 Robert Zubek 01:59,95
15 2 M5 193 Grzegorz Kurek 02:00,37
16 4 M6 279 Adam Krawczyk 02:00,46
17 5 M6 261 Paweł Jaksina 02:00,62
18 3 Pro W 41 Hanna Miśniakiewicz 02:00,66
19 7 Pro M 245 Szymon Drużba 02:00,98
20 8 Pro M 231 Jakub Toporowski 02:01,12
21 4 Pro W 37 Helena Kubasiewicz 02:01,15
22 1 W3 29 Karolina Klimek 02:01,52
23 9 Pro M 237 Stanisław Hejmo 02:01,87
24 3 M5 205 Maciej Komorowski 02:01,92
25 2 M4 147 Tomasz Lubowiecki 02:01,95
26 5 Pro W 43 Aleksandra Pluta 02:02,30
27 6 M6 295 Marcin Smolik 02:02,79
28 3 M4 149 Waldemar Lalik 02:03,02
29 7 M6 259 Mieszko Kuczański 02:03,06
30 8 M6 285 Stanisław Kastory 02:04,06
31 9 M6 313 Jakub Jasinski 02:04,17
32 4 M5 203 Bartlomiej Wądrzyk 02:04,46
33 5 M5 209 Szymon Gąsienica 02:04,59
34 6 M5 195 Bartosz Gawroński 02:04,91
35 10 M6 277 Mateusz Rewerelli 02:05,19
36 11 M6 304 Dariusz Małysa 02:05,84
37 1 M3 125 Wojciech Gajewski 02:06,75
38 7 M5 197 Kuba Gałaszek 02:06,99
39 2 M3 115 Jacek Sroczyński 02:07,00
40 2 W3 31 Magdalena Góra 02:07,24
41 3 M3 109 Krzysztof Wsół 02:07,83
42 12 M6 280 Tobiasz Troszok 02:09,13
43 8 M5 191 Piotr Dudziak 02:09,20
44 1 W1 7 Małgorzata Tlałka-Długosz 02:09,25
45 4 M4 153 Paweł Bucki 02:09,32
46 5 M4 143 Bartłomiej Pytel 02:09,81
47 13 M6 269 Jakub Korpanty 02:09,85
48 6 M4 151 Tomasz Miśniakiewicz 02:10,06
49 14 M6 281 Jakub Stryjewski 02:10,25
50 15 M6 275 Stanisław Kubasiewicz 02:10,53
51 9 M5 189 Paweł Górka 02:10,91
52 10 M5 213 Paweł Worek 02:11,92
53 2 W4 47 Kasia Derwinis 02:12,38
54 4 M3 111 Tomasz Krzymień 02:12,39
55 5 M3 127 Piotr Lamers 02:12,56
56 1 M2 103 Marek Smetana 02:12,58
57 16 M6 300 Stefan Bryński 02:12,67
58 3 W4 57 Zofia Chmielewska 02:12,70
59 17 M6 315 Jakub Bobinski 02:12,87
60 11 M5 207 Bartłomiej Rabiński 02:13,68
61 18 M6 311 Mateusz Jurczyk 02:13,73
62 12 M5 211 Maciej Wójtowicz 02:13,79
63 19 M6 268 Antoni Fido 02:14,01
64 4 W4 62 Katarzyna Wisławska 02:14,12
65 6 M3 123 Marcin Blauth 02:14,49
66 7 M3 121 Bartłomiej Kowalski 02:15,17
67 5 W4 48 Kasia Trautman 02:15,37
68 13 M5 215 Krzysiek Kaźmierczak 02:15,49
69 7 M4 161 Jacek Jonak 02:15,52
70 8 M3 119 Michał Prądzyński 02:15,72
71 6 W4 50 Weronika Wołczańska 02:15,86
72 20 M6 293 Jakub Pisarek 02:15,94
73 8 M4 174 Bogusław Hussar 02:16,07
74 9 M3 117 Wiesław Małysa 02:16,08
75 21 M6 306 Krzysztof Plewa 02:16,33
76 3 W3 25 Katarzyna Luterek 02:16,52
77 22 M6 303 Maksymilian Kuhnke 02:16,72
78 23 M6 253 Max Szeszko 02:16,88
79 24 M6 296 Wojciech Blauth 02:17,29
80 7 W4 51 Magdalena Niewiadoma 02:17,36
81 4 W3 27 Luiza Łodzińska 02:17,79
82 14 M5 194 Piotr Obidzinski 02:17,93
83 25 M6 278 Marcin Sobczak 02:18,04
84 8 W4 59 Katarzyna Wojcieszyn 02:18,16
85 9 M4 154 Grzegorz Dziarkowski 02:18,29
86 1 W2 13 Malgorzata Dobrowolska 02:18,48
87 5 W3 26 Agata Tańczak-Sięka 02:18,70
87 26 M6 273 Michał Maciejewski 02:18,70
89 9 W4 52 Justyna Tomczyk 02:18,79
90 10 M4 163 Jaroslaw Kierkowski 02:18,86
91 27 M6 286 Sławomir Wiercioch 02:19,09
92 15 M5 192 Karol Nieczaj 02:19,18
93 11 M4 155 Maciek Wawrzonkiewicz 02:19,28
94 28 M6 284 Michał Sobczak 02:19,74
95 29 M6 308 Michał Sobczak 02:20,04
96 10 M3 124 Zbigniew Czapura 02:20,05
97 2 W2 11 Oksana Lubowiecka 02:20,51
98 16 M5 216 Marcin Wojciech 02:21,15
99 12 M4 142 Roman Nowak 02:21,37
100 11 M3 126 Adam Dyrda 02:23,08
101 17 M5 201 Mateusz Szczurek 02:23,10
102 18 M5 217 Marcin Ryczkowski 02:23,44
103 10 W4 55 Marta Powolny 02:23,47
104 2 W1 9 Katarzyna Smolik 02:23,54
105 30 M6 292 Szymon Korpanty 02:23,58
106 3 W1 10 Zofia Ruminska 02:24,19
107 3 W2 17 Karolina Dziedzic 02:24,47
108 11 W4 56 Julia Maczugowska 02:25,26
109 31 M6 297 Piotr Grudziński 02:25,29
110 2 M2 107 Andrzej Kaczmarczyk 02:25,53
111 19 M5 218 Wojciech Ślusarczyk 02:25,56
112 12 M3 128 Jacek Pyrek 02:25,59
113 13 M3 116 Witold Smętek 02:25,86
114 4 W2 14 Marta Tomczyk 02:25,95
115 13 M4 158 Józek Brzuchacz 02:26,02
116 32 M6 260 Michał Ostojski 02:26,06
117 33 M6 298 Michał Niedbała 02:26,14
118 12 W4 61 Marta Bardan 02:26,26
119 5 W2 15 Beata Zuba 02:27,55
120 6 W2 12 Katarzyna Drużba 02:27,79
121 14 M4 146 Paweł Madler 02:28,16
122 20 M5 223 Pawel Rabinski 02:28,33
123 14 M3 110 Michał Wojcieszyn 02:28,60
124 21 M5 206 Paweł Korycki 02:28,63
125 15 M3 129 Krzysztof Palichleb 02:29,26
126 15 M4 166 Daniel Glanowski 02:29,31
127 16 M4 171 Grzegorz Budziński 02:29,96
128 17 M4 164 Krzysztof Szafirowski 02:30,38
129 1 MONOSKI 2 Igor Sikorski 02:30,43
130 18 M4 169 Piotr Niedbała 02:30,56
131 19 M4 178 Michał Biernacik 02:30,65
132 16 M3 114 Maciej Bardan 02:30,87
133 17 M3 131 Adam Cieślar 02:31,26
134 18 M3 134 Jacek Malicki 02:32,11
135 34 M6 282 Bartłomiej Trzebunia 02:32,35
136 20 M4 152 Łukasz Potępa 02:33,08
137 3 M2 105 Zbigniew Probulski 02:33,94
138 13 W4 64 Anastasiia Kharchenko 02:34,22
139 35 M6 262 Michał Słowioczek 02:34,47
140 36 M6 258 Mateusz Mniszak 02:34,54
141 21 M4 180 Paweł Włoch 02:35,43
142 37 M6 272 Daniel Kujawiak 02:35,78
143 14 W4 54 Agata Kalemba 02:36,30
144 22 M4 179 Bartek Godlewski 02:36,82
145 23 M4 173 Wojciech Szopa 02:37,24
146 1 M1 99 Alfred Biel 02:37,26
146 24 M4 168 Sławomir Iwański 02:37,26
148 38 M6 264 Piotr Mojżesz 02:37,73
149 39 M6 312 Łukasz Kaczmarski 02:38,33
150 15 W4 58 Maja Lindner 02:38,38
151 25 M4 177 Artur Pluta 02:38,47
152 22 M5 202 Łukasz Karlak 02:39,06
153 16 W4 60 Katarzyna Migdał 02:39,87
154 4 W1 8 Małgorzata Sobolska 02:41,61
155 7 W2 20 Katarzyna Kowalska 02:41,96
156 23 M5 221 Pawel Pietak 02:42,22
157 26 M4 160 Aleksander Wójciak 02:42,56
158 24 M5 222 Tomasz Przybysławski 02:43,11
159 25 M5 208 Wojciech Górnicki 02:45,54
160 26 M5 220 Waldemar Dybała 02:45,60
161 19 M3 122 Peter P. Poneta 02:46,87
162 27 M4 150 Szymon Zgorzelski 02:47,50
163 1 SM 81 Dariusz Kędzior 02:48,12
164 8 W2 18 Anna Kwiatkowska 02:48,42
165 6 W3 30 Katarzyna Kubik-Gawrońska 02:48,71
166 28 M4 144 Adam Pacuski 02:51,41
167 9 W2 22 Anna Potępa 02:52,34
168 29 M4 156 Rafał Barycz 02:52,60
169 30 M4 175 Jaroslaw Plewa 02:53,57
170 31 M4 181 Grzegorz Wejner 02:53,99
171 2 SM 90 Aleksander Czuba 02:54,36
172 3 SM 82 Tomasz Kustra 02:54,85
173 4 SM 91 Szczepan Ligocki 02:57,02
174 2 MONOSKI 3 Bartosz Mrozek 02:57,40
175 27 M5 198 Zbigniew Sołek 03:03,54
176 28 M5 190 Michał Kosmala 03:06,67
177 32 M4 167 Tomasz Prange-Barczyński 03:07,55
178 5 SM 87 Konstanty Jonak 03:08,82
179 6 SM 73 Mariusz Kozak 03:13,55
180 7 SM 86 Mateusz Zapotoczny 03:16,33
181 1 SW 69 Alicja Kondej 03:18,53
182 33 M4 148 Andrzej Nowotnik 03:20,71
183 8 SM 83 Paweł Sarek 03:24,38
184 10 W2 19 Joanna Góra 03:28,21
185 34 M4 165 Filip Gawryś 03:32,16
186 9 SM 89 Kamil Zagdanski 03:36,95
187 10 SM 85 Maciej Kuś 03:41,11
188 20 M3 130 Maciej Slezak 03:54,90
189 11 SM 133 Jarek Jastrzębski 03:57,81
W3 28 Anna Dębska DNF
Pro W 39 Magdalena Kłusak DNF
W4 53 Maria Leonowicz DNF
W4 63 Monika Borkowska DNF
SM 74 Łukasz Lipiński DNF
SM 75 Michal Misztal DNF
M1 100 Stanislaw Rymar DNF
M2 104 Ryszard Kwiecień DNF
M2 106 Jan Friedberg DNF
M3 112 Bogdan Szymański DNF
M3 120 Krzysztof Wierbilis DNF
M3 132 Wojciech Adamczak DNF
M4 141 Jurek Czajkowski DNF
M4 145 Wojciech Drużba DNF
M4 159 Mariusz Smolik DNF
M4 170 Zbigniew Jachimowicz DNF
M4 176 Grzegorz Ejchart DNF
M5 196 Błażej Tylka-Suleja DNF
M5 200 Andrzej Kubalak DNF
M5 204 Rafał Borkowski DNF
M5 210 PIOTR JANUSZ DNF
Pro M 247 Adam Smolik DNF
M6 257 Kuba Wyporek DNF
M6 263 Krzysztof Kania DNF
M6 265 Wojciech Zagórski DNF
M6 266 Michał Rewerelli DNF
M6 270 Jakub Skowron DNF
M6 271 Jan Wydro DNF
M6 283 Michał Brachaczek DNF
M6 288 Dawid Hussar DNF
M6 289 Maciej Gąsienica-Józkowy DNF
M6 290 Mateusz Kozyra DNF
M6 291 Tomasz Kępa DNF
M6 294 Jakub Szopa DNF
M6 299 Przemek Gałuszka DNF
M6 301 Piotr Palichleb DNF
M6 309 Jarek Woźniak DNF
M6 314 Łukasz Drużbicki DNF
MONOSKI 1 Dariusz Sobczak DNS
W2 16 Magdalena Namysłowska DNS
W2 21 Beata Denis-Jastrzębska DNS
SM 78 Adam Bąk DNS
M4 162 Aleksander Kaleta DNS
M5 212 Andrzej Jakubczyk DNS
M5 214 Paweł SZUMILAS DNS
M6 256 Piotr Domański DNS
M6 302 Michał Latusek DNS
M6 307 jan Dembinski DNS
M6 310 Kacper Warykiewicz DNS
MONOSKI 4 Zygmunt Gackowiec DSQ
SM 76 Piotr Skawski DSQ
SM 77 Piotr Przepiórski DSQ
SM 79 Dawid Łatka DSQ
SM 80 Dawid Owsianka DSQ
SM 84 Dorian Ketz DSQ
SM 88 Michał Stanisz DSQ
M3 113 Waldemar Chrapek DSQ
M3 118 Mirosław Witoń DSQ
M4 172 Mariusz Kamiński DSQ
M5 219 Adam Tatarek DSQ
M6 254 Tomasz Cieślar DSQ
M6 274 Grzegorz Bobak DSQ
M6 276 Łukasz Rajzer DSQ
M6 305 Marek Mazur DSQ