Sponsorzy

Auto Idea rozpoczęła działalność jako autoryzowany dealer Mercedes-Benz już w roku 1999. Obecnie, jako jedna z największych grup dealerskich, aktywnie działa w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz w całej północno-wschodniej Polsce oraz na rynku warszawskim. Nowe lub używane – firma oferuje modele seryjne wszystkich typoszeregów: Klasy A, B, C, E, G, M, S, V i X – limuzyny, kombi, coupé, kabriolety, roadstery, off-roadery i vany. AMG Performance Center przenosi klientów do świata ekskluzywnej sztuki inżynierskiej oraz wytwarzanych ręcznie rozwiązań high-tech, a także udostępnia informacji o luksusowych akcesoriach AMG. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Auto Idea.

Film Produkcja to jeden z największych i najbardziej doświadczonych  domów produkcyjnych w kraju. W portfolio firmy, znajdują się filmy  stworzone dla klientów krajowych, jak i zagranicznych, zarówno na potrzeby kampanii lokalnych, jak i globalnych. Film Produkcja specjalizuje się w realizacjach reklamowych, konsekwentnie poszerzając przy tym swoje portfolio o produkcje fabularne. Dom produkcyjny zaangażowany jest również we wspieranie kampanii społecznych i przedsięwzięć charytatywnych, oraz otwarty jest na inicjatywy artystyczne, takie jak krótkie formy, dokumenty i teledyski, których również nie brak w portfolio Film Produkcji.

7R S.A. jest firmą deweloperską z siedzibą w Krakowie zajmującą się tworzeniem oraz zarządzaniem nowoczesnymi parkami logistycznymi. Specjalizuje się w inwestycjach build to suit (BTS) dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań klientów. 7R Logistic jest inwestorem Parku Logistycznego w Gdańsku - Kowale, Centrum Logistycznego Kraków-Kokotów, Centrum Logistyczno-Biurowego Sosnowiec Milowice i Centrum Biurowo-Serwisowych MAN w Małopolu i w Modlnicy. Misją 7R Logistic S.A. jest wdrażanie elastycznych rozwiązań z zakresu logistyki, dzięki którym najemcy mogą zoptymalizować procesy logistyczne.

MAK DOM to deweloper, który wzbogacił wizerunek wielu miast Polski. Atrybutami, które najlepiej określają dotychczasowe dokonania, są: solidność i nowoczesność. Na rynku branży budowlanej funkcjonuje od 1992 r. i ma w swoim dorobku szereg pomyślnie zrealizowanych inwestycji w największych miastach Polski. Działalność firmy ukierunkowana jest na realizację projektów mieszkaniowych. Doświadczona kadra zarządzająca i wysoko wykwalifikowani pracownicy gwarantują usługi najwyższej jakości, wykonywane rzetelnie i na czas. Aktualnie firma realizuje projekty budowlane w Warszawie, Szczecinie, Lublinie, Olsztynie, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie oraz innych miastach Polski.