Harmonogram

Czwartek

18:00
21 Marzec

Zakończenie zapisów zawodników

Zamknięcie zapisów wraz z wpłatami bankowymi.


Piątek

08:00 - 16:00
22 Marzec

Dzień "treningowy" na Kasprowym Wierchu

Całodzienne karnety na Kasprowy Wierch na dzień poprzedzający zawody (piątek) w cenie 89 zł. dla zgłoszonych na zawody zawodników. Sprzedaż na podstawie list zawodników przesłanych przez Biuro Zawodów w kasie w drewnianym domku po lewej stronie w Kuźnicach.


Piątek

16:30
22 Marzec

Odprawa i losowanie numerów startowych

Losowanie numerów startowych i odprawa odbędzie się w Willi Basieńka, Zakopane, ul. Brzozowskiego 24A. Omówienie trasy przejazdu i zasad punktacji teamów. Obecność nie jest wymagana. Informacje zostaną wysłane do startujących zawodników mailem oraz ogłoszone w komunikacie na stronie nolimitkasprowy.pl.


Sobota

07:00 - 08:15
23 Marzec

Odbiór numerów startowych i karnetów w Kuźnicach

Numery startowe wraz z całodziennymi karnetami na Kasprowy Wierch wydawane w Biurze Zawodów w Kuźnicach. Zawodnik podpisuje oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność. 


Sobota

07:30 - 08:30
23 Marzec

Wyjazd Kolejką na Kasprowy Wierch

Zawodnicy wyjeżdżają o określonych godzinach, o których zostaną poinformowani w dniu poprzedzającym zawody wraz z opublikowaniem listy startowej.


Sobota

09:00 - 10:00
23 Marzec

Oglądanie trasy

W zależności od warunków na trasie czas oglądania trasy może ulec przesunięciu, o czym zawodnicy zostaną powiadomieni w komunikacie na stronie zawodów. Zawodnicy oglądają trasę w kaskach, z założonymi numerami startowymi. Przejazd bramek dopuszczany jest wyłącznie ześlizgiem. Przejazd przez światło bramki skrętem równoległym może spowodować dyskwalifikację zawodnika.


Sobota

10:00
23 Marzec

Zakończenie zapisów do teamów

Do tej godziny można dopisać się do wskazanego teamu w Biurze Zawodów lub samodzielnie, logując się na swój profil za pomocą komputera lub telefonu.cham z+h

 


Sobota

10:30 - 14:30
23 Marzec

Zawody No Limit Kasprowy

Planowany czas rozgrywania zawodów. W zależności od warunków pogodowych mogą nastąpić zmiany, o czym zawodnicy zostaną powiadomieni w komunikacie na stronie zawodów nolimitkasprowy.pl i profilu fb.


Sobota

12:00 - 17:00
23 Marzec

Strefa Zawodnika i Kibica

W Kuźnicach przy dolnej stacji Kolejki na Kasprowy Wierch wytyczona zostanie specjalna strefa dla zawodników i ich kibiców, gdzie na wszystkich będzie czekać poczęstunek. Wstęp za okazaniem identyfikatorów. Osoby towarzyszące otrzymują identyfikator na podstawie zgłoszenia przez Zawodnika w jego profilu.


Sobota

15:30 - 15:45
23 Marzec

Wyniki nieoficjalne

W Kużnicach zostaną wywieszone nieoficjalne wyniki klasyfikacji (indywidualne w poszczególnych kategoriach) i jednocześnie opublikowane na stronie www.nolimitkasprowy.pl. Zawodnicy zgłaszają ewentualne uwagi do Biura Zawodów w Kuźnicach.


Sobota

17:00
23 Marzec

Uroczystość zakończenia zawodów

Ceremonia wręczenia nagród dla zwyciezców połączona z imprezą integracyjną w Kuźnicach.


Sobota

20:00
23 Marzec

Koncert Rok'n'Boys w Romie

Zapraszamy na koncert Rok'n'Boys w Romie (ul. Strążyska 39). Jako support wystąpi Patryk Demkowski. Grać będzie również DJ Stachu.