Sponsorzy

Auto Idea rozpoczęła działalność jako autoryzowany dealer Mercedes-Benz już w roku 1999. Obecnie, jako jedna z największych grup dealerskich, aktywnie działa w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz w całej północno-wschodniej Polsce oraz na rynku warszawskim. Nowe lub używane – firma oferuje modele seryjne wszystkich typoszeregów: Klasy A, B, C, E, G, M, S i V – limuzyny, kombi, coupé, kabriolety, roadstery, off-roadery i vany. AMG Performance Center przenosi klientów do świata ekskluzywnej sztuki inżynierskiej oraz wytwarzanych ręcznie rozwiązań high-tech, a także udostępnia informacji o luksusowych akcesoriach AMG. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Auto Idea.

7R Logistic S.A. jest firmą deweloperską z siedzibą w Krakowie zajmującą się tworzeniem oraz zarządzaniem nowoczesnymi parkami logistycznymi. Specjalizuje się w inwestycjach build to suit (BTS) dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań klientów. 7R Logistic jest inwestorem Parku Logistycznego w Gdańsku - Kowale, Centrum Logistycznego Kraków-Kokotów, Centrum Logistyczno-Biurowego Sosnowiec Milowice i Centrum Biurowo-Serwisowych MAN w Małopolu i w Modlnicy. Misją 7R Logistic S.A. jest wdrażanie elastycznych rozwiązań z zakresu logistyki, dzięki którym najemcy mogą zoptymalizować procesy logistyczne.

Mak Dom to ogólnopolski deweloper mieszkaniowy. Na rynku branży budowlanej funkcjonuje od 1992 r. i ma w swoim dorobku szereg pomyślnie zrealizowanych inwestycji. W Zakopanem oferuje niepowtarzalne apartamenty w Rezydencji Manru z widokiem na panoramę Tatr. Gotowa inwestycja  jest zlokalizowana przy ul. Grunwaldzkiej 25 – zaledwie kilka minut spacerem od Krupówek. Uzupełnieniem oferty w Zakopanem są realizowane aktualnie domy jednorodzinne. Szczegóły oferty znajdą Państwo pod adresem: http://www.makdom.pl/mieszkania-zakopane.

Lewanowicz Watches to przede wszystkim pasja...pasja do piękna zaklętego w  czasomierzach. W górskich klimatach można u nas podziwiać i zakupić nie tylko zegarki klasyczne ale również sportowe, czy modowe. Posiadamy ponad 20 różnych marek poczynając od szwajcarskich i orientalnych klasyków poprzez sportowe i ekstremalne japońskie zegarki, a kończąc na zegarkach produkowanych w USA, Litwie czy Rosji.  Tą pasję można zobaczyć empirycznie doświadczyć w Pasażu 29 przy Krupówkach w Zakopanem.

 Net Media HD dostarcza optymalne, innowacyjne – z naciskiem na wykorzystanie nowych technologii i internetu – najwyższej jakości usługi związane z procesem produkcji i postprodukcji telewizyjnej. Produkcje te dostosowane są do potrzeb i oczekiwań klientów oraz ich adresatów. Firma dysponuje wyspecjalizowanym zespołem, który profesjonalnie i kompetentnie od lat działa na rynku mediowym. Oferuje realizacje audiowizualne na wszelkich dostępnych nośnikach obrazu i dźwięku. Współpracujemy z gwiazdami telewizji, filmu i estrady, a także z ludźmi kultury, nauki oraz ekspertami z dziedziny biznesu i ekonomii.

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 268 ekranów i 55 559 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP 4K, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.